Sohbet Girişi

Cet Sohbet Duygu Sohbet Chat Odaları

Cet Sohbet Duygu Sohbet Chat Odaları

Cet Sohbet Duygu Sohbet Chat Odaları

Cet Sohbet Duygu Sohbet Chat Odaları duyguların ana merkezi olan sol yanım da sen varsın dediğimiz arkadaşlar ile duygu , özlem , hasret ile perçinleşen sohbete duygu dolu sohbet denir. http://www.Turkyeri.Net Duygusallıklar bizim insanlar olarak en derin den yaşadığımız sol yanımızda vardır. Sol yanım sızlıyor diyenler ile çokça karşılaşmaktayız. Bu bizim yaşanılan en yoğun duygu ve özlem nedenimiz den dolayı ortaya çıkar.

Şanslı olan kişi sohbet odalarında iyi bir arkadaş , iyi bir aşk , iyi bir sevgili ve dostu bulandır. Şans neden deriz buna diye soracak olursanız nedenini kısa metin olarak sizlere açıklayalım. Sohbet ederken şanslı hissetmemizin nedeni hayattan aldığımız zevk tir. Huzurlu bir sohbet tir. Candan ve yürekten sevilmektir. İki insanın aynı dili konuşmasıdır şanslı olmak. Bu şans herkese nasip olurmu , tabiki herkese nasip olmaz.

Buda işte nasip olana şans demektir. Sohbet için geldiği anda huzur içine dolar şansı bulanların. Sohbet şanslısı bence böylesine nasip olandır. Hayatın en şanslısı tutku , hasret , özlem, mutluluk , ask , dostluk , arkadaşlık bağını tek kişide bulandır. Gerisi detaya girer. Tek olmak , teklikte yaşamak insanın en doğal yapısında varken canı acırsa, canım yanıyor diyen kişi , senin için tektir işte. Böyle bir beraberliği yakalayan ve bulan hayatta ve sohbette en şanslı olandır. Kader dediğimiz bu yaşantıda herkesin işi , aşı , yolu şans işi ile beraber olmasını buradan dileriz.

KALPTEN OLANLAR NE KAZANIR

Kalpten olan ne kazanır diyorsanız eğer , kalpten olan can kazanır , insan , huzur , geleceğe yönelik dair yaşama hevesi kazanır.

Kalpsiz olan insan dan merhamet beklemek , ondan medet ummak bizim yapacağımız en çocuksu iştir. Kalpsizlik , merhametsizlik , vurdum duymazlık ,umursamamak kalpsizlerin işidir.

Allah kimseyi merhameti olmayan insan ile karşılaştırmasın. Onlar sanal sohbet odalarının , reel hayatın en merhametsizi ve en acımasızıdır.

Cet Sohbet Duygu Sohbet Chat Odaları

Onlardan her türlü şeyi beklemek gerekir. Zarar ve ziyan kalpsiz olan merhametsizler de vardır. Sizlere merhametli olan , kalpten anlayan , candan olanlar ile karşılaşmanızı dileriz.

Kalbin atar damarı olan aile , canın ortası olan aile , hayatımızın başı olan aile , elimizi uzattığımızda yanı başımızda olan ailelerimizin kıymetini bilelim.

Büyüklere saygı , küçüklerimize sevgi göstererek hayata devam etmemiz nasip olsun. http://Turkyeri.Net Sevgiye dair yaşantınızın sevgi dolu olması dileklerimiz ile dostça ve arkadaşça kalpten bağ ile bağlı olmanızı temenni ederiz. Kalın sağlıcakla sohbet ailesi.

Cet Sohbet Duygu Sohbet Chat

 

admin 376
2 Yorumlar
Sima

Duygularınıza duygu katabileceğiniz en güzel yer...

Dilan

merhaba sohbet odalarındaki en güzel begendigim yer eski chat sitelerindeki gbi dogal bi yer turkyeri.net cok begendigim yer

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet