Sohbet Girişi

Duygu Sohbet Muhabbet Odaları

Duygu Sohbet Muhabbet Odaları

Duygu , hasret , özlem , tutku , ask , sevgi , mutluluk , chat , sohbet , muhabbet hepsinin toplandığı dediğimiz yerdir. Aşk yerim dediğimiz. Askın dolusu , duygunun duygu yerim olgusu , hayatın tam doğrusu olan yerlerin muhabbet olduğudur duygu yeri.

Nedense biz insan oğlu olarak duygularımızı ön planda tutarız. Ama bazen duyguların dinlenmemesi sağlık ve huzur adına önemlidir. Önemli olan ley duygularda bizi mutlu eden olgulardır.

Peki bu olgular nedir. Bu olgu arkadaşlar bizi mutlu eden aşkımız, mutlu eden  iş , mutlu eden yaşamsal geziler , mutlu eden dostluğa önem verendir.

SOHBET ODALARINDA PİSKOLOJİK DURUMLAR

Mutlu etmeyen her şeyden uzak kala bildiğimiz kadar uzakta olmak bize piskilo’jik sağlık açısından en önemli katkı olacaktır.

Hayatta duygusal olarak takıldığımız her  noktada bazen arkadaşımız ile sanal alem de duygularımızı paylaşarak buna az da olsa iyi gelen olarak bakmalıyız..

Duygu yerim olan en güzel yer olan katılmakta olduğunu sanal aleminin cet ile muhabbet yeri duygu ve özlemlerimizi gidermek adına katılımlar ile ortaya koyan potansiyel http://www.Turkyeri.Net Sohbet odaların dasınız.

Dünya genelinde sohbet odaları artsa da en güzel olan sadece bizim yerimiz olan duygu hasret dolu yerimizdir. Geldiğiniz her andan çıkış anına kadar seviye ve saygı bizde olmazsa olmazdır.

Buna karlı gelen Malesef admin arkadaşlar tarafından /shun nick şeklinde atılarak susturulma noktasında gerekeni uzere yaparlar. Veya kanaldan uzaklaştırılmasını /zline nick yaparak uzaklaştırırlar.

Duygu Sohbet

Kimse kimsenin duygu ve düşüncelerini zorlayamaz. Kimse kimseye kanal genelinde küfür  içerikli yazı yazamaz. Kimse rahatsız edilmek için  sohbet odalarımıza gelmiyor.

MUTLU SOHBET CHAT ODALARI

Mutlu olmak duygularında rahat olmak adına bizim mekandalar. Bunu herkesin altını çizerek bilmesinde fayda olacağını söylemek isteriz. Biz beraberiz , biz bir aileyiz.

Bizi bölmek , rahatsız etmek kimsenin haddine ve hukununa deildir. Herkes haddini adabını bilmeli , duygu ve düşüncelere sanal alem dede olsak saygı göstermeliler.

Saygısız insani kimse sevmez. Kimse benimsemez. Sanal ortamda olsa dahi iticidir o. Bize bu yüzden duygulara önem verdiğimiz bu makalemizde duygu düşüncelere önem verdiğimizden size anlatımda duygu içerikli makale yazalım dedik.

Umarız azda olsa fayda ve katkımız olur. Önemli olan duygular bizi biz yapan en önemli unsurdur. Duyguya önem veren ve duygusal olan herkese duygusal dolu dostluklarda iyi düşüncelerde olmanızı dileriz. Sizlerde sanal alemdeki sanal sohbet sitelerinde yerinizi almak isterseniz eğer http://Turkyeri.Net olarak bizler Sevgi ve saygı ile herkese iyi günler dileriz.

admin 231
3 Yorumlar
Sima

Burda yoksan çok şey kayip etmişsin bence....:))))

feride

sözler dökülürken dilimize bir , bir aklımızda olan sözler ile kelimeler kurmaktayız. Sanal alem demek yeterli olmasa da ailevi olsa gerek. Ortamda olmak , ilgi çekmek bazı insanlar sohbetin seviye oranını düşürmekten kendilerini alıkoyamazlar.buraıda cok samimi icten sohbet edilen bi yer kalben sevdigim bi yerr tşk ediyorum

KatiL

Güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet