Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan İstek Yap

Türk Sohbet Odaları

Türk sohbet siteleri günümüzde binlerce insan tarafından ziyaret edilmektedir. Kullanıcıları sadece ülkemizle sınırlı kalmayan, diğer ülkelerdeki gurbetçi hemşerilerimizin de aramızda yer aldığı ve birlikte eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz Türk sohbet sitesinde hemen yerinizi alıp, üyelik şartı olmadan sohbet etmenin tadını çıkarın ve irc chat ortamında yeni arkadaşlar edinin.

Duygu Sohbet Muhabbet Odaları

Duygu , hasret , özlem , tutku , ask , sevgi , mutluluk , chat , sohbet , muhabbet hepsinin toplandığı dediğimiz yerdir. Aşk yerim dediğimiz. Askın dolusu , duygunun duygu yerim olgusu , hayatın tam doğrusu olan yerlerin muhabbet olduğudur duygu yeri.

Nedense biz insan oğlu olarak duygularımızı ön planda tutarız. Ama bazen duyguların dinlenmemesi sağlık ve huzur adına önemlidir. Önemli olan ley duygularda bizi mutlu eden olgulardır.

Peki bu olgular nedir. Bu olgu arkadaşlar bizi mutlu eden aşkımız, mutlu eden  iş , mutlu eden yaşamsal geziler , mutlu eden dostluğa önem verendir.

SOHBET ODALARINDA PİSKOLOJİK DURUMLAR

Mutlu etmeyen her şeyden uzak kala bildiğimiz kadar uzakta olmak bize piskilo’jik sağlık açısından en önemli katkı olacaktır.

Hayatta duygusal olarak takıldığımız her  noktada bazen arkadaşımız ile sanal alem de duygularımızı paylaşarak buna az da olsa iyi gelen olarak bakmalıyız..

Duygu yerim olan en güzel yer olan katılmakta olduğunu sanal aleminin cet ile muhabbet yeri duygu ve özlemlerimizi gidermek adına katılımlar ile ortaya koyan potansiyel http://www.Turkyeri.Net Sohbet odaların dasınız.

Dünya genelinde sohbet odaları artsa da en güzel olan sadece bizim yerimiz olan duygu hasret dolu yerimizdir. Geldiğiniz her andan çıkış anına kadar seviye ve saygı bizde olmazsa olmazdır.

Buna karlı gelen Malesef admin arkadaşlar tarafından /shun nick şeklinde atılarak susturulma noktasında gerekeni uzere yaparlar. Veya kanaldan uzaklaştırılmasını /zline nick yaparak uzaklaştırırlar.

Kimse kimsenin duygu ve düşüncelerini zorlayamaz. Kimse kimseye kanal genelinde küfür  içerikli yazı yazamaz. Kimse rahatsız edilmek için  sohbet odalarımıza gelmiyor.

MUTLU SOHBET CHAT ODALARI

Mutlu olmak duygularında rahat olmak adına bizim mekandalar. Bunu herkesin altını çizerek bilmesinde fayda olacağını söylemek isteriz. Biz beraberiz , biz bir aileyiz.

Bizi bölmek , rahatsız etmek kimsenin haddine ve hukununa deildir. Herkes haddini adabını bilmeli , duygu ve düşüncelere sanal alem dede olsak saygı göstermeliler.

Saygısız insani kimse sevmez. Kimse benimsemez. Sanal ortamda olsa dahi iticidir o. Bize bu yüzden duygulara önem verdiğimiz bu makalemizde duygu düşüncelere önem verdiğimizden size anlatımda duygu içerikli makale yazalım dedik.

Umarız azda olsa fayda ve katkımız olur. Önemli olan duygular bizi biz yapan en önemli unsurdur. Duyguya önem veren ve duygusal olan herkese duygusal dolu dostluklarda iyi düşüncelerde olmanızı dileriz. http://Turkyeri.Net olarak bizler Sevgi ve saygı ile herkese iyi günler dileriz.

Yorumlar (3 Yorum)

    Burda yoksan çok şey kayip etmişsin bence….:))))

    sözler dökülürken dilimize bir , bir aklımızda olan sözler ile kelimeler kurmaktayız. Sanal alem demek yeterli olmasa da ailevi olsa gerek. Ortamda olmak , ilgi çekmek bazı insanlar sohbetin seviye oranını düşürmekten kendilerini alıkoyamazlar.buraıda cok samimi icten sohbet edilen bi yer kalben sevdigim bi yerr tşk ediyorum

    Güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Türk sohbet Sohbet