Sohbet Girişi

Şahane Sohbet Bol Chat Odaları

Şahane Sohbet Bol Chat Odaları

Türkçe sohbet ederek cet sohbet muhabbet için şahane bir ortama ne dersiniz. http://www.Turkyeri.Net Günün en neşelisi, Hayatın sohbet ile hoş sohbet yapmanız çok kolay artık.

Günden güne artan zevkler tartışılmaz bir hale geldi. Buna istinaden neşeyi , eğlenceyi seven insanların yapacakları en güzel şey ise sohbet ile eğlenmektir.

Günün en güzel anlarında arkadaş ile gezi düzenlemek , gezide edilen sohbetin tadına varabilmektir asıl mevzu. Bu bizim için huzur demek olsa da arkadaşımız içinde pozitif enerji olur.

Can sıkmadan , kendinizi kasmadan sohbet edebilmenin eşsiz yolu , herkesten uzak bazen sevgili , dost, arkadaş ile edilen huzur cet tir.

KALPTEN GELEN SOHBET ODALARI

Kalp ten kalbe giden o yolda ilerlemek İd’dası olan herkes azmine yakınlaşır. Bu azim tabi ki insan dan insana fark olarak teşkil eder.

Bazısı azimde çok azimli olsa da bazıları azmi yarı etmeden pes eder. Sohbet odaları sakini olarak bende sizlere azimli olmanızı , her işin başında sabır gelir kelimesini burada telaffuz etmeden geçemeyeceğim.

Kalp ile akıl ile mantık beraberinde biz kalpten inanan , akıl ile yol alan mantık ile ise hayata bakış açımızı bu yönde idrak etmeliyiz.

Tamamen bu felsefe ile gittiğimiz yolda kazanmak vardı , hayal kırılığı ise az derece de vardır.

İNSANI BİR BİRİNDEN AYIRAN NEDİR

Mobil sohbet odalarında insanları birbirinden ayıran nokta seviyeli sohbet edenlerdir. Sohbet ederken bazısı deli dolu sohbet ederken , bazısı ise saygın seviyeli Usluplu şekilde cet yapar.

Bazıları sohbet genelinde çekinmeden sulu şakalar , küfür , argo , saygısız bir tutum içerisinde sohbet ortamı kurar. Buda insanları birbirinden ayıran kutuplardır.

Saygısız insana tahammül etmeyen çok insan varken , saygılı olan insanı ise çok seven ilgi duyan olur. İlgi demek karşıdaki insanın pozitif olmasına neden verecektir.

Dudaktan çıkan sohbet sözleri tabiri caizse eğer gurursuz^ca olmamalıdır. Aklı başında olmak en güzel ahlaki değer , yaşamsal prensiplerimizden olmalıdır.

Sohbet odaları , mobil chat odaları, muhabbet sohbet odaları ile tamamen sizlere seviyeyi ön planda tutarak sizlere yönetim kadrosu olarak hizmet etmektedir.

Yönetimin başında olan http://Turkyeri.Net  sunucu sahibimize burada teşekkür ederiz. Hizmette kusursuzluğu , user ile muhabbet tarzı , yönetime kattığı admin , aop , sop ile olan candan yaklaşımlarını herkes gözlemlemektedir.

Sizlerde bu yönetim kadrosunda yer almak ve sohbet etmek istiyor iseniz sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sevgi saygı ile kalın dostlar.

Şahane Sohbet Bol Chat Odaları

admin 235
Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet