Sohbet Girişi

Bizim Sohbet Bedeva Chat Odaları

Bizim Sohbet Bedeva Chat Odaları

Bizim mekan da sohbet hayalimsin dediğimiz ask sevgi dostluk olarak yeni sohbet arkadaşlarınız ile tanışmamaız vesile olur. Biz bu aşamada sizlere önemli sohbet içeriğimiz olan cet ile alakalı konu hazırladık.

SOHBET ODALARINDA DÜNDEN BU GÜNE

Sohbet odalarından dünden bu güne taşıdık. Dünden bu güne aklımızda kalan nedir. Arkadaşlar dünden bu güne bizim aklımızda kalan tecrübe hayatımızda bize en önemli pusula olmaktadıR.

Biz hayat yaşantımızda bizim iyi yönde çizelgemiz tecrübe bize yaşantımız nasıl idam’e edeceğimiz konusunda öğretmen. Geçmişin belki en acı yüzü olmuştur. Geçmişten arda kalan düzel anılar , o güzel sohbet yaşanmışlıkla bizim ön söz olarak bize katılan sohbet izi olarak kalmaktadır.

Sohbet için her gün http://www.Turkyeri.Net sitesi olarak sanal sohbet olarak da bir arada olmaya toplu sohbetler denir. Toplu sohbet genel anlamda herkesin bir arada olduğu oluşuma denir.

Bizim mekan sohbet

İsteyen istediği ile sohbet kurarken geçmişten bı güne taşınan hasret ve özlemler yad edilir. Bazısında göz dolması , bazısında ise iç burkulması ile geçmişten bu güne kadar gelen hasretin ne denli içimize sindiğini göstermektedir

CANDAN SOHBET KALPTEN YAKLAŞIM

Candan bir sohbet işe insanların kalplerine sevgi edile bilene ne mutlu. Aslını inkar etmeden , candan bir sohbet ile her an doğru kendi gibi olanlar nedense sanalda az vardır. Sanal ortamda candan sohbet , candan bir chat  bazen bulmak sizin ve bizim açımızdan zor olabilir.

Ama bu demek değilki herkes aynıdır. Bazı zaman olur ki candan sohbet edeni anında bulabiliriz. Bazen ise bu zaman ister. O zamana kadar candan bir sohbet değilse de normal sohbet ile sohbet chat etmeye devam edelim. Sıradan biri olmayalım. Sıradan birisi olmak insanların size karşı bakış açısını sohbet odalarında değiştirir.

OLGUN SEVİYELİ SOHBETLER

Olgun ve seviyeli sohbet odaları olalım. Bakış açısına girmek kaliteli sohbet ten , sakin sohbet ten geçer. En tatlı sohbet yaptığımız en kaliteli sohbet de olmak bana göre sonsuz sohbet in başlangıç noktasıdır.

Her alanda anlaşmak ve ortak bir nokta da buluşmaya kaliteli sohbet denir. Gerekli adımlar , gerekli sözler ile başlanılan sohbet durağımızınhttp://Turkyeri.NetMuhabbet kapısı herkese açıktır. Akıllı telefon olan mobil sürümlü chat , sohbet , muhabbet ten sizleri selamlar , iyi sohbetler dileriz. Kaldığımız yerden yarın yeniden başlamak umut ve düşüncesi ile iyi günler arkadaşlar..

admin 379
3 Yorumlar
Nefes

merhaba cok hos bi site gerek yayınları gerek genel sohbeti sanaldaki en güzel sohbet ortamı emeginiz icin tşk ederiz turkyeri net ailesi

ReiS

Harika bir sohbet yeri seviyeli Vede güzel. Bir yer tam aile yeri olarak herkesi bekliyoruz

Nazar

Güzel bır ortam sevıyeli gecerken uğramıştık sözde kaldık ... Emeğinize yüreğinize sağlık

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet