Sohbet Girişi

SOHBET

SOHBET

SOHBET

Sohbet eden arkadaşlara selam olsun, Hepimizin bildiği üzere Sohbet anlam itibariyle insanlar arasında diyaloğ iletişim kurmak, maddi manevi halini sormak ailevi, ekonomik anlamda kendi durumunu anlatmaktır. Bizlerde gecmişten bu günümüze gelen sohbet edebilmeyi sohbet ederken nelere dikkat edeçegimizi anlatmak istiyorum. İnsanlar arası en güzel bağ olarak kullanılan yazılı veya sözlü iletişim kurabilmeye sohbet diyoruz bu anlamda sohbet edebilmek icin gerek sanal sohbet sitelerindeki sohbet odalarında gerek sosyal medyada gerek mahallemizdeki arkadaşlarımızla gerek iş yerindeki mesai arkadaşlarımızla sohbet ederek gecmişden bu günümüze , bu günümüzden yarına detaylı olarak konuşabilmektir. Son asrın bu devrinde toplum olarak hepimizin ortak olarak bağ kurdugmuz ortamlardan bir taneside sanal sohbet odalarındaki sohbet siteleridir.

SOHBET ODALARI

Sohbet odaları,  sanal dünyamızın içersindeki bizleri sohbet edebilme imkanı verebilen internet dünyasındaki sitelerdir her bir bireyin kendine öz fıtrat anlamında kendi iç dünyasındaki yaşadıgı hislere nazaran aramış oldugu bir ortam bulunmaktadır bu kişilerin yetişme tarzı hayata bakışı yaşı medeni durumu cinsiyetine göre degişebilmektedir. Bundan asırlar önce insanların bir araya geldiği zamanlarda hic bir teknolojik imkanın olmadığı devirlerde insanların bir birileriyle ileteşime geçtigi yerler aile ortamı , kahvane yada köy meydanları dediğimiz yerlerdir, gecmiş zamanlardaki insanların sohbet konuları bu asrın içersindeki konulardan çok daha uzak farklı şekildeydiler . Bir sohbetin konusu bir kişiden hariç o anda o ortamda kaç kişi var ise kişileirn duurmuna göre degişkenlik gösterebilmektedir zamanın getirdiği olaylar yada günümüzün içersinde yer alan deprem , dolar ukranya savaşı gibi son zamanlarda cokça konuşulan olaylardır sohbette bulunan kişilerin yaşadıgı bölğeye ekonomik durumlarıa göre değişebiliyor , mesela ekonomik anlamda zor durumda olan bir esnaf yada calışan kişi ailesinin durumunu daha yaşanabilir hale getirebilmesi icin yatırım için mesela dolar  konusunda sohbet edebilir, yada dünya gündeminde olan ukranya rusya savaşı ile ilgili olarak sohbet edebilir, yada son yüzyılın fekalati olarak adlandırlılan malatya depreminden bahsedebilir kişilerin o anki ruh hali yada ülke gündeminde bulunan hadiseyle alakalı konular paylaşılabiliyor sohbetin konusu derinleştikce konuyla alakalı oalrak insanlar veri anlamında kaynak anlamında interneteki bilgilere baş vurabiliyor bir konunun hadisenin meydana gelmesi onunla ilgili daha detaylı oalrka bilgi sahibi olabilmek icin internet dünyasında yer alan yazılı basın yada sesli basın dediğimiz yerlerden bilgi sahibi olabiliyor google bizlere bu konuda en iyi hizmeti sunan bir bilgi yeridir insaların aramak , sormak bilgi sahibi olmak istediği her ne konu olursa olsun googledeki arama moturuna kelimeyi yazdıgında karşısına cıkan sitelerden aramak istedigi bilgi sahibi olacağı konunun detayli bilgilerine ulaşabiliyor.

Değerli arkadaşlar bizlerde sizler gibi aynı şekilde bu hizmetlerden faydalanıp hayatımızın içersinde lazım olması gereken bilgileri veri anlamında googleden alıyoruz. Toplumuzun gene anlamda ve global dünyadaki hayatımızın tek gerçegi googleye çok şey borçluyuz bizleri bi öğretmen yada bir eğitimci gibi bilgilendiriyor sohbet dünyasında bir çok sitede googlede hizmet vermektedir. İnsanlar fert bakımından yaş çinsiyet olmaksızın medeni durumunun ne olursa olsun bu hizmeti almaktadır. Sohbet odalarındaki hizmetler konular ise daha farklı bir yol izlemektedir site icersinde gerek genel sohbet gerek yarışma oyun odaları gerek ise site icersindeki canlı yayın yapan radyo paneli olmaktadır. Bir kullanıcı user diye adlandırğımız  sanal sohbet odasındaki kişiler sohbet konusu genel anlamda nasıl yapılıyor ise bireyin bu konudaki fikir ve düşüncelerine sevimli geldiğinde sohbete iştirak edebiliyor konu kendisi bilgisi dahilinde değilse özel odalarda kendi düşünçe ve fikrine uyum sağlayan bir başka kişiyle sohbet edebiliyor sohbet odaları bu konuda cok geniş bir şekilde kullancılarına hizmet verebilmektedir sizlerde google üzerinden arama motoruna cep telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarından sohbet kelimesi yada sohbet odaları kelimesi yazdığınızda karşınıza cıkacak sitelerden güvenilir siteler , yada sanal sohbet sitelerinden türkyeri net sitemizi bulabilir sitemizde güvenle en kaliteli şekilde sohbet edebilirsiniz yeni nesil sohbet anlamındada bu zamanki kuşaklarında sohbet sitelerinde yer aldığını görmekteyiz.

Sevgili arkadaşlar degerli okuyucularımız ,sitemizin çok değerli kullancıları bizler her gün gelişen, büyüyen teknolojik anlamda büyük bir devrim yaşayan internetle birlikte hizmetlerde insaların an itibariyle haberdar olmasına bilgilendirilmelerine yarayan çok hızlı bir bilgilendirilme ağıdır . Sohbet konusuda bu bilgilendirmelerin ardından insanlar arasındaki diyaloğ fikir özğürlü bilgi paylaşımı düşünce özğürlüğü gibi konuları birbileriyle iletişime geçip paylaşıldıgı yerlerdir şöyleşinin tartışmanında oldugu sohbet konularında senlik benlik gibi samimi ifadelerde ğeçmektedir insan kendi fikirlerini aleni açıkca düşüncelerini beyan ettiğinde hissiyat anlamındada rahatlama duyar dostça, arkadaşça konuşabilmek sohbet etmenin hazzına insanı vardıgı medeni bir durumdur. Tartışmaların içersindeki kişilerin kültür, bilgi , öğrenim durumlarına göre seviyesini belirleyen bir diyaloğdur sizlerde dostça, arkadaşca bir ortamda sohbet etmek istiyorsanız hepinizi turkyeri.net sitemize bekliyoruz . Yazımızın sonuna doğru geldiğimiz bu noktada sizlere sohbet konusunda bilgi verebilmek sitemizin tanıtımızı yapabilmek istedik ,umarım en kısa sürede sizleride aramızda görebiliriz seviyeli sohbet, samimi sohbetlerimiz olur kendinize iyi bakın hoşçakalın.

Saygılarımızla,

admin 1067
19 Yorumlar
pelinsu

Günaydın arkadaşlar sohbet etmek isteyenler her ne yaşta cinsiyeti ne olursa olsun herkesi turkyerine bekliyoruz farklı bir ortam farklı bir site sizlerde çok sevecek emin olun görüşmek üzere hoşçakalın bay bay ;)

Su

Gönül rahatlığıyla her konuda istediğiniz gibi sohbet edebileceğimiz ortamin ismidir Turkyeri.net Bu ortami sagladigi icin yetkililere teşekkür ederim. Bu yorumu okuyan herkese tavsiye ederim.

Ragnar

eline sağlık reis

Sima

Sohbetin en güzel anina en güzel sohbet ile temas etme yeri.

Hakanist

Ben buraya tesadüfen geldim fakat burdaki dostluklar mükemmel mütevazı güzel kişilikli insanlarsiniz teşekkür ederim burda olmak güzel

SqL

Eline sağlık güzel bir yazı olmuş .sohbet

ZehiR

Özgürce Sohbet edebileceğiniz bir sohbet platformu Turkyeri.net herkese tavsiye ederim

Ferdi

Özgür düşüncenin olduğu tek adres turkyeri ;)

Burhab

Sohbet sitelerindeki en güzel ortam bencesohbet

Mert

Mustafa Kemal Atatürk dediği gibi sohbet etmek isteyenler medeni gorusteki akıllı zeki insanlardir

Berna

Yeni nesil Z kuşağı sizlerin tek adresi turkyeri net :)

Lale

Hadi bakalım tut elimden doğruca turkyeri nete ;)

Hacer

Sohbetin kalbi turkyeri.net de atıyor. Haydı sende katıl aramıza !

Enise

Turkyerine slmlar günaydın canlarım nasılsınız sabah uyanır uyanmaz makaleye baktım zevkle okuyorum

Beren

Merhaba bende sizleri çok sevdim . www.turkyeri.net

Yesim

Sizleride bekliyoruz. turkyeri.net. Elinize saglik.

Sanem

TürkYeri net’te sohbet etmenin en güzel ayrıcalığı evinizdeymiş gibi hissettirmesi. Şiddetle tavsiye ederim ☺️

Mert

Slm Avrupa'nın en güzel Türk kadınlarına ;) bende bundan sonra aranizdayim

Asiye

Hayat bir Yoldur. O yolda, sabir gerekir, Tevekkul gerekir ; dua gerekir, SUKUR gerekir. VE sonra de ki: HASBUNALLAHI VE NIMEL VEKIL.

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet