Sohbet Girişi

İngiltere Sohbet Çet Odaları

İngiltere Sohbet Çet Odaları

Chat adı üzerinde sohbet ile mutlaka herkesin buluşma noktasında kazanılan seri bir sohbet ile kalplerin buluşma noktasında tam ses , tam takırtı olarak kulaklara göze söze hoş gelmektedir. Sevgili http://www.Turkyeri.Net ailesi.

Tarifsiz anlatımlarda emekler boşa gitmez dediğimiz her alanda emek vermek bize düşer. Anlamlı ve anlamsız olarak

Gurbet’de yaşam ibaresinde bulunma sız saygı değer gurbet olanlara buradan yalnız değilsiniz imajı vererek onları rahatlatma adına en duygusal , bağımsız olarak sol yanımızda barınmalarına ter mekan veririz.

SOHBET ODALARINDA ZORLUK ÇEKMEK

Bağımsızlık yolunda atılan her adımda duruş ta kaliteye önem vermek yabancı ülke dışında olmak tabi’ki bize zor gelecektir. Zorluğa katlanma noktasında bazılarımız çok hassas narince sohbet, chat, muhabbet ederler.

Hassaslık nedense kalıcıdır. Ama herkes herkesi bu evrede anlamak ve anlaşılma noktasında zoraki nedenler açısına sığınır. Yurt geneli olarak haberleri yurt dışında olanlarımız öğrenme konusunda hevesliler.

Bunun için Türkiye’de olan Türk vatandaşlarımızdan haber almak üzere telefon ile canlı bağlantı ederek , veya bip skpye whatsapp facebook telegram gibi ulaşımda kolaylık sağlayan görüntülü sohbeti tercih ederek ulaşımı sağlar ve Türkiye’de olan bitenler hakkında bilgi ve birikim esasında donanım sağlarlar.

Gurbet’de yalamak zor olsa da uzaklık acı dır. Acının verdiği hüzünlü sohbet görüşmesi gözlerden akan bazen yaş , bazen iç burkulması hasrete özlemler ile dolar taşar. Hasret özlem oka dar büyür^kü işte , bedenler niçinleri duymak görmek asla istemeyiz.

İsyan ederiz belki zamana , belki uzaklıklar ama elimizden bir şey gelmez. Bu işte insanı en çok diz üstü çöktüren vaka olur. El ele tutamak , yan yana olamamak uzaklıkta olanlara belkide en acı günleri yaşatıyor.

Yaşantısında gurbet hasreti çeken , yurt dışında olan , hüzün dolu olan herkese burada sabır diliyoruz. Sabır etmek insanın yaşamsal fonksiyonlarında en güzel anlatım tercihidir.

SANAL ALEMDE BİRLİK VEDE BERABERLİK

Sanal alemde olan herkes burada iken belirtmek isteriz ki , bazı şartlarda ayrı düşülse’de , beraberlikler doğal olarak devam eder. Mantık bunu bize manevi olarak hissettirir.

Biz emek verdiğimiz her şeyde kazanç beklemeden yürek ile çıkarız sohbet yoluna. Bu yolda tanışmak kaynaşmak açısında Gurbetlere, memleketlere, bakmayız.

İnsana insan değeri vererek insanı vazife olarak en güzelini ederiz. http://Turkyeri.Net  ailesi olarak sizlere Umarız sizlere hasretten uzak sılaya yakın yaşamanızda etken sağlayan sohbet odalarımıza gelerek hasret dolu günlerinize son verirsiniz..

İngiltere Sohbet Çet Odaları

admin 221
1 Yorumlar
firdevs

merhaba sohbet odalarında fark ettim sitenizi cok hoş adı var girip bakmak istedim güzle olmuş sanal alemde başırlar dilerimmm

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet