Sohbet Girişi

Yurtdışı Sohbet Chat Odaları

Yurtdışı Sohbet Chat Odaları

Selam sevgiler sunar gönül dostları be gönülden chat sohbet muhabbet eden arkadaşlar. Yurt dışı olarak Türkiye , Türkçe sohbet Türk muhabbet etmek isteyenlerin yolu olarak sizlere bu yolda adım atan herkese http://www.Turkyeri.Net ailesi olarak hoş geldiniz diyoruz.

Yurt dışı uzak memleket. Yurt dışı acıya gark düşmüş yüreğin diyarı. Diyar diyar uzaklara gitmişlerin acı öyküsü yurt dışı. Garip kalmak dense orada var.

Hayat dersen belirsiz. Huzur ortamı belki insan arar kendi içinde ama buna istinaden bu uzaklık tamamen hasret doludur. Gerekeni gerekli yerde bulamamak. Dilden anlamamak.

Hayatta kendi yöre Türk mekanımızda olamamaya denir acı sohbet yeri. Nedendir bilmiyoruz ama hasret nedense insana acı hüzün memlekette olmak ise sevinç verir.

Dostça sohbet , kalpten chat , muhabbetten yoksun olmamak için bizim mekanda yer bulan herkes bizim en değerli ve kıymetlimizdir.

POZİTİF DÜŞÜNCE VE NEGATİF DÜŞÜNCE ARASINDA OLAN FARK SOHBET’DE NEDİR.

Pozitif düşünerek sohbet edenler negatif olanlara oran ile oldukça rahatlar. Bu onların genelinde olan doğaçlama bir şeydir. Negatif olan insan gittiği her ortamı bozar rahatsız eder.

İnsanları kendisinden ve hayattan soğutur. Bu neden ile doğaçlama olarak pozitif olmak için pozitif düşünen sohbet arkadaş edinmenizi size tavsiye ederiz.

Karamsarlık insana genelde hayattan alamadığı tat ile ortama sinerji çökertir. O ortamda kimse rahat edemez. Siz pozitif düşünceye önem verdikçe kendinize mutlu sohbet , rahat sohbet ederek seri şekilde gününüzün geçmesini sağlarsınız.

Aksi olan her kişi negatif tir. Bu onların en sorunlu Sohbet’ci olduklarını herkese gösterir. Durum böyle iken pozitif sohbet tarzı herkes tarafında çok sevilir ve arananlar arasında Türkiye sohbet odaları genelinde ön planda olur.

Bizde buna destek ci olarak kaliteye önem verenleri bizim mekan da http://Turkyeri.Net/odalarında topluyoruz. Her alanda anlaşılmak ve anlaşmak bizim en doğal hak hukuk meselemizdir.

Kurumsal olarak toplandığımız ortamda ortam bozmak negatiflerin işi ise onları oradan uzaklaştırmak ise yönetim kadromuzda olan admin sop aop yöneticilerin  işidir düşüncesi ile lütfen bunlar asla  unutulmasın iyi günler dileriz sevgili sohbet severler..

admin 370
3 Yorumlar
feride

sizlerin arasında olmaktan mutluluk duydum tşk ederim turk sohbet anlamında icerikler yayınlar cok güzle sohbet ortamı sunmuşssunuz

Murat01

Mükеmmеl kişiyi aramaktan vazgеç. Tеk ihtiyacın olan sana sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünеn biridir. Ben TürkYeri.Net deyim..Şansını kendin yarat ve sen de gel aileye katıl..

aSmiN

Turkyeri.net ailemize bekleriz

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet