Sohbet Girişi

FRANSA SOHBET BEDEVA CHAT ODALARI

FRANSA SOHBET BEDEVA CHAT ODALARI

Chat , cet Muhabbet sohbet demek nedir görmek için aramıza gelen herkese http://www.Turkyeri.Net sohbet odaları olarak buradan hoş geldiniz der , sohbeti bol , neşesi ful, eğlencesi matrak , deli dolu sohbetli olanlara iyi Muhabbetler dileriz.

Dost hane olmak elde değil diye kim derse bence kendini kandırmış olur.

Dost hane olmak zor değildir. Candan olmak yanlış bir kavram değildir. Ama bazıları nedense olayları farklı yere taşıyıp orada zorluk esasında insanı germek için ortamda ortam kurmakta ortam germeye meyilliler.

Buna istinaden burada olmaları aramızda yer almaları Malesef imkan dahili olamaz.

SOHBET ODALARINDA SAYGI

Tesadüfen gelen herkes saygıda kusursuz , kişilikte onursuz olamaz. Herkesin aslı tutumu ve karakter mizaç meselesi farklı olduğu için tanımadan , anlamadan sözlerimizi seçerek

Telafüzde kusur işlememeliyiz. Dostluk kurmak için yırt dışı ve yırt içi olan Gurbeti anlamak bize düşen aslında en çok lazım olandır.

Sevgi ye dayalı anlaşım , saygı ya dayalı olan tutum ve muhasebe etmek için sözünde ful Öz güvenli olmalıyız. Arkadaşlar , katıldığımız chat sohbeti kendimiz istersek Gül bahçesi , istersek kötü edenler kimdir.

Tabi ki kendimiz kendi ettiğimiz sohbet iledir. Gelen herkese olgun yaklaşım ve tarz olarak iyi bir neden ile yaklaşırsak buna itiraz edemez kimse.

Haklı haksız diye bir şey yoktur Neden bilir misiniz. Herkes kendisini sohbet odalarında haklı görür ve karşısında olana genelde hak vermek istemez.

Bu neden itibari ile herkes bir birine saygı göstermede biraz İmtiaz olsa sunucu sahibimiz adına çok seviniriz. Emek verene saygı etmek bize düşen bir vazife ve insanı görevdir.

SOHBET AİLESİ VE CHAT ODALARI

Değerli http://Turkyeri.Net sohbet ailesi ve chat sakinleri, hep beraber el ele verdiğimiz bu muhabbeti daha iyi yerlere getirmeye varsanız , bizler admin , sop , aop olarak sohbet alemi olan sanal Cafe evimiz de sizlere yardımcıyız. Yardım etmek yardımcı olmak için verilen görevlere su İhtimal kimse edemez.

Gurbet yeri olan sanal da olan gurbet cafe evimizde olan kimse kendini Gurbet’de görmesin olur mu. Bizim sohbet yerimiz kendi aile evinizden fark sızdır.

Güven bizim için neyse siz saygı değer herkes içinde oka dar önemlidir. Gelecek günlerine sağlıklı , hayata bakış açında rahat , sohbet inde istikrarlı olmanızı buradan dileriz. http://www.Turkyeri.Net  Herkese iyi günler ve yarınlar dileriz..

FRANSA SOHBET BEDEVA CHAT ODALARI

admin 214
1 Yorumlar
Kerem

Harika bir yazı olmuş devamını dilerim sizlerden kolay gelsin

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet