Sohbet Girişi

En Eski Chat Sohbet Odaları

En Eski Chat Sohbet Odaları

Eskilerin buluşma noktası , eski mynet , eski sohbet cilerin kalplerinin buluşma noktası olan eşi benzeri bulunmayan Türk sohbet odalarımızdan sizi saygı ile selamlar iyi sohbetler dileriz. Kalplerin bir atması noktasında olmak isteyen herkesi eski dostların mekanı , Olan http://www.Turkyeri.Net yüreklerin buluşma noktasında ağırlamak istiyoruz.

Gelin el ele , gönül gönül vererek aile ortamı oluşturalım. Tarihi kültürel yemek konuları , spor konuları işleyelim. Her alanda değine bileceğimiz onlarca konu ve bireysel yaşamdan kesit lerimiz vardır. Eskiden aile büyüklerimizin anlatımlarını can kulağı ile dinlediğimiz en içten sohbeti bizim mekanda yürürlüğe sokalım.

ESKİ DEYİM İLE SOHBET YAŞANTISINDA ESKİ SOHBETÇİLER

Eski den sohbet gece yarılarına kadar ailece ve toplu olarak aile meclislerinde olurdu. Can kulağı ile dinlediğimiz eski anılar, can kulağı ile dinlediğimiz yoklukların anlatıldığı o sohbetler şimdi bize yol çizelgesi olarak eskilerimizin anlattığı sohbet ile bizim pusulamızdır. Hayat her mutlu olmayı bizlere öğret mezsede , yaşantımız bize vefalı, iyimser , merhametli olmayı öğretir.

Eski sohbet arkadaşlar ile bu günkü sohbet çiler arasında farkı kıyas edersek şayet , eskiler daha metanetli , daha olgun sohbetçi idiler. Eski den yetki makamında olan kurallar zorlu verilirdi. Şimdilerde herkese istendiğinde admin , op , sop olarak yapılmaktadır.Bu da onları tamamen rahat sohbet çiler olarak önümüze çıkartmaktadır.

ESKİ SOHBET MUHABBET ODALARI

Eski zamanda kişinin sohbet adabı , sohbet düzeni bir aylık gözlemcilikten sonrasında verilirdi. Buda sohbet alemi olarak o sohbet yönetim kadrosunun seçkin kişilerden oluşumunu sağlardı. Sanal alem deyip geçmek istemiyorum. Sanal olarak da baktığımız zaman biriminde yazılımcı olarak bilgisayar ve mobil telefonu kullanan bir insan , bir şahıs vardır.

En Eski Chat Sohbet Odaları

Bu yüzden saygıda kusursuz olmak , kendimizin de saygı duyması göreceği anlamına gelmektedir. Bir yüreği incitmek , bir insana yürekten acı vermek kişinin duygularına saldırıdır. Bu onu Üzsede kırmamak adına sustuğu kadar sohbet etmemek ve susmayı tercih etme yolunu seçer.

Bu neden ile değerli arkadaşlar sizi candan seven , yürekten değer veren dost , arkadaş , sohbet arkadaşınız olan yeni gelenlere kendiniz gibi davranmanızı diler size iyi günler içerisinde kalmanızı tavsiye ederiz. Hayat bir nefes ile alıp vermeye baktığımız şu hayatta,  http://Turkyeri.Net sohbet ortamında seviyeli , sakin , olgun görüşlü olmanızı Allah , tan temenni ederiz.

admin 659
1 Yorumlar
SeRdaR

Uzun zamandır eski chat sitelerinde sohbet ediyorum ama böyle güzel bir sitede ilk defa bulunuyorum herkse tavsiye ederim gerçekten insanlara değer verilen bı yer.

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet