Sohbet Girişi

Dul Sohbet Dul Chat Odaları

Dul Sohbet Dul Chat Odaları

http://www.Turkyeri.Net  Dul Sohbet dul chat odalarımıza hoş geldiniz değerli dostlar. Şu ana kadar bizi seçen ve bizim ile beraber olan tüm yetişkin sohbet arkadaşlarımıza, yeni nesilden olan kardeşlerimize çok teşekkür ederiz. Alemlerin sanal adresi aradığı dullar ile olan sohbet alemimize olmanızı sizinde istiyoruz. Bu alem de yalnızlık zor çekilecek gibi değil diyor iseniz burada olarak yalnızlığınıza son vermek istiyoruz.

Yalnızlık içte yara , bedende eksiklik , yaşamda kimsesizlik olarak bizim Türk toplumumuzda sohbet ederken adlandırılmaktadır. Bu yüzden sizlere dullar sohbet ile dul chat ten seslenmeye karar verdik. Dul demek yalnızlık demek esasında bir noktadır. Bu esas mesele sadece dul olarak bayanlara yakıştıran bir terim değildir.

DUL BAYAN SOHBET ODALARI

Erkek olarak dul ve yalnız kalan eş dost akrabalarda , komşular da vardır. Bunun için tanışarak dul ile belki ileriye doğru atabilecekleri bir yol ışığı görülebilir. Bu yol evlilik ile sona gelerek mutluluğa imza atabiliriz. Mutluluk rüyasına kapıldığımızda birbirimizin kıymetini iyi bilmeli , birbirimizi taşıma noktasında azamı dikkatleri esas olarak kendimize belirgin çizgi ederek bu çizgimizi Aşmamalıyız.

Dul Sohbet Odaları

Her insan da olan gurur, ego , kibir , üstünlük taslama , kaba tarz içerikleri evli olan bay bayan arasında olmamalıdır. Evlilik demek bayan erkek arasında olan iletişimde hoşgörülü sohbet , kalpten chat , olgun muhabbet gerektirir. Dul sohbetleri bu yüzden size açılan evlilik noktasında bir kapıdır.

BİZİM SOHBET TARZIMIZIN BİZE GETİRİSİ NEDİR

Mobilden kurmakta olduğumuz bay bayan olarak kurmak ta olduğumuz sohbet tarzımız bize ne getirir, bizden ne götürür. Bu esasında konuşulması gereken bir konu dur. Bu konu muhabbette açılırsa uzar gider. Ama izlenimlerime göre bazı sohbetçilerin sözünü bilmemeleri gözümüzden kaçmamaktır.

Kişi kendine yakışanı yapar dediğimiz prensip anlayışında , sohbet kanalında yalnız olunmadığını aklımızın kenarında dahi olsa tutmalıyız. Sohbet ortamında eksiklik bize eksik nokta dır. Bizim Dul sohbet  dul chat odalarımızda ve bay bayan ile sohbet etme aşamasında kaba tarz , kaba söz, tutum , ego , argo , küfür yasaktır bunu tabi kide bazen unutanlar ile karşılaşmaktayız.

Karşı karşıya kaldığımız böyle bir sohbette susmalı , o kişinin kendisine yakışan tutumu ile onu karşı karşıya bırakmalıyız. Sohbet geneli sohbet içindir. Sohbet salonu evimizin salonu gibidir. Ahkam kesmek , üstünlük taslamak , sözlerde tutarsız tarz yapmak bizim mekan da yapamaz. http://Turkyeri.Net  ailesi olarak Seviyeli sohbet diler iyi günler dileriz..

admin 472
4 Yorumlar
Nermin

merhaba bi kac gündür geliyorum sitede güzle bi ortamı fark ettim niş her zaman böyle devam eder tam aradgımız sohbet muhabbet ortamları kolay gelsin

Turkyeri

başarılarınızın devamını diliyorum

Sinem

ortamınız cok güzel sohbet siteleri icerinde en güzel yerlerden birtanesi

7.01hdabdtnj0m1j8t08re4kvgdq@mail4u.fun

eligendi voluptatem vitae aliquam voluptatem est praesentium architecto voluptas excepturi mollitia magnam numquam sint aliquam perferendis harum cum magnam consequatur dicta nostrum. sit sed quo et d

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet