Sohbet Girişi

Benim Sohbet Chat Odaları

Benim Sohbet Chat Odaları

http://www.Turkyeri.Net  Benim sohbet chat odaları ile sohbet etmek ister misin? dediğiniz tüm sohbet arkadaşlarını sohbetin , chat in ana merkezi olan bizimle sohbete davet ediyoruz. Kalp ten olanlar , candan olanlar , yürekten gelerek sohbet etmek isteyenler size burada ima ettiğimiz şet sohbette aramak istediğiniz partner , dost , Kan’ka bağlarını kurmanıza destekciyiz.

Sizlerde gelerek bu destekleri bizzat görerek kalıcılık ta online sohbetci olabilirsiniz. Durum bunlardan ibaret değil sadece tabikide. Hele alanda bizim sizlere yardımcı olacağımız söz konusudur. Güven vermekteyiz. İstikrarlı bir sohbet odalarının yeriyiz. Güzel yapılan seri sohbet salonlarından bir tanesiyiz.

Radyo ararsanız var. Dj ararsanız sayısızca var. Daha ne olsun. Sizler kalite ortam aramanıza google de daha gerek yok. Biz size en güzelini kara deniz sohbet odaları olarak , ege sohbet odaları olarak , iç Anadolu sohbet odaları olarak , doğu kara deniz sohbet odaları olarak , Marmara Sohbetcileri olarak seslenmek teyiz.

Benim Sohbet Odaları

Saydığımız bölgelerden gelen onlarca sohbet uzerlerimiz ile tanış manıza dakikalar kalmadı , sadece google de adresimizi yazarak saniye içerisinde bizim lesiniz.

GELDİĞİN SOHBET ODALARINI SİZ NASIL TANIMLARSINIZ

Sohbet odalarımıa gelişinizi tanımlamak orada olan güven le başlar. Güven olduğu süre içerisinde kendimizi rahat hissederiz. Arkadaşlarımızı iyi tanımak için zaman ve süreç gereklidir. Bunun için acele karar vermeme , fevri davranmamak gereklidir. Acelecilik, fevri tutum bize yanlış kararlar aldırır ve buna pişman olmamız an meselesi olabilir.

Bulduğumuz değeri belkide en değersizse değiştiğimiz farkın dalığını zaman içerisinde öğrendiğimizde bunun artık belkide geri dönüşümü olmaz. Tanımak , tanınmak arasında uçuk bir ara vardır. Tanımak tanıdığımız dır , tanınmak ise yeni tanıştığımız sohbet arkadaş ile tanınmaya denir.

SOHBET ODALARIMIZI TANIMAK

Buna istinaden sohbet odalarını tanımak kişiden kişiye değişir. Değişkenlik gösteren kişi tutarsız , kendini bilmez bir sohbet sakinidir. Fikrinde sabit , duruşunda dik , sözünde tam olanları tanımak işin esasına bakar isek en makbul olandır.

Bu düşünce sohbet odalarımda olanları tanımlamak ve tanımak açısından örnek teşkil eder. İyi bir dost bulduğumuzda onu kayıp etmemek onu iyi tanıdığımızın göstergesidir. Sözün özü dememiz oki , iyi olanlar ile yollarımız sohbet odaları dahi olsun kesişmesini dileriz. Gerisi zaten kendiliğinde gelecektir. http://Turkyeri.Net İyi bir gün demek iyi bir dost , arkadaş , ask , yoldaş demektir dostlar.

admin 277
1 Yorumlar
KaLadze61

Emeğinize sağlık

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet