Sohbet Girişi

Cafe Sohbet Mobil Odaları

Cafe Sohbet Mobil Odaları

http://Turkyeri.Net  Sohbet Cafelerin halka açık olmakla beraber chat , cet , muhabbet , sohbet yapmamıza en verişli yerlerden bir tanesidir. Alemlerin buluşma noktası ve buluşma anlarında içilen Rize Çayının tadına doyum olmaz. Sohbet ederken kara deniz çayı herkesin dilinde tat , sohbet ine ise can katar.

Sohbetin konusunun ne olması gerektiği aslında bazen belirsiz olsa da bir noktada bulabiliyoruz. Anlaşmak ve anlatmak fıtratımızda olduğu için bunun üstesinden ustalık ile Gelebilmekte’yiz.

SOHBETİN KONUSU NE OLMALIDIR

Bazen sohbet konumuz cafe de olanların ilgisini çekmese de konudan vazgeçmeyenler olabiliyor. Sohbet konusu bazen mahalle arasında birisinin hastalık Vakası , Bazen birisinin evlilik yolunda adım atmasıdır.

Bu bize en çok alışıla gelmiş olan aile bağı ve kökenin den Nüksetmektedir. Konular, bahisler , anlatımlar olan konumuzda söz dolaşıp sohbetimizin ne kadar uzadığına noktalanır.

Biz beraberimizde sohbeti bir arkadaş ile varmış olduğumuz ortak noktada anlaşmayı en kaliteli chat olarak içimize sindirir.

Yaylalarda yapılan Karadeniz şenliklerinde gördüğümüz tanıdıklar ile yaptığımız sohbet bizi anılara , çocukluk yıllarımıza götürür.

Eski sohbetlerin yad edildiği ortam da yayla şenliklerinde Ay der , Uzun göl , Sümela manastırı şenliklerinde yol arkadaşımızı iyi seçmeliyiz.

Her alanda yol arkadaşımız iyi ise o sohbet tam manası ile eşsiz bir ortam , eşsiz bir gezinti olacak  ve haz aldığımız muhabbete dönecektir.

Kaliteli sözünün eri olan , konuştuğunda sözlerinde huzur saçanlar tamamen en iyi bir arkadaştır. Dert ortağı , paylaşımcı olan arkadaşımızın sırdaş olması , sözünün senet olması en çok özlenen ve aranılan dır.

Öyle bir arkadaşı kimseye değiş memenizi size bizzat makaleci olarak söylemek isterim. Dost , arkadaş bağı her sohbetimize olmazsa olmaz en efsane sohbet hazzını size verecektir.

MOBİL TELEFONLAR

Toplumda yaygınlaşan yeni nesil mobil telefonlar ile uzakları yakın etme noktamıza yarayan andro irc telefonlarımız bizi  hasret ve özlemlerimizi aza indirmekte en faydalı olandır.

Sesli görüşmeler , görüntülü sohbetler eşliğinde yapılan mobil telefon uygulaması görüşmelerimiz bazen çok uzun sürer.

Buda ne kadar hasret ve özlem duyduğumuzun belirtisidir. Belirgin tam net bir sohbet için dost hane bağlarımızın tam olması , sözlerimizin keskin olarak kaliteli olmasıdır.

Adımızdan söz edenlerin ne iyi insandır demelerini temenni ederiz. http://www.Turkyeri.Net olarak sizlere Güzel bir gün , kalıcı bir sohbet , uzan sağlık lı yıllar temenni ederiz. Kalın sağlıcakla saygı değer sohbet ailesi…

Cafe Sohbet Mobil Odaları

admin 436
4 Yorumlar
yildiz

İyi bır sohbet için yer arama zaten burası kalitenin adresi...

Sevda

uzun zamandır sanala giriyorum ism olarak googlede reklamlarda gördüm cok benimsedim birleştirci bir adı vardı sohbete katıldım turkyeri net ailesine tşk ederim emekleri icin.

aSmiN

Aile sıcaklığını ve samimiyetini aratmayan ortamimiz Turkyeri.Net e bekleriz.

Mimar

Gerceği söylemek gerekirse burasi , Bir numara....

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet