Sohbet Girişi

Türkçe Sohbet Türkçe Chat

Türkçe Sohbet Türkçe Chat

Türkçe sohbet , Türkçe muhabbet kurmak bazen cimcime gibi tatlı sohbet kızlarına çok yakışır. Sohbetin ana unsuru Türkçe sohbet etmek yolundan geçer. Aslımız Türk olsa da , başka yörelerden gelen bir sürü insanlara kapımız sonuna kadar açıktır.

Buna Azeri olanlar ve Azerbaycan aramıza katılanlar dahildir. Yöre dil din mezhep seçmeyiz biz. Bizim adetlerimizde örfümüzde dil din mezhep ayırmak ayıptır.

Buna http://www.Turkyeri.Net bizim mekan da cesaret edemez ve ettirmeyiz. Herkesin doğal yaşantısı ve aile adetlerine saygı önce kendimize saygının belirgin göstergesidir.

SOHBET ODALARINDA KURALLAR

Durum  bunlardan ibaret ile kimse bunların aksini İdda edemez. Aksini ispat etmeye kalkan kendisini sohbet odalarımızın dışında bulur. Baz etik ve kurallarda katıldığımızı herkesin bilmesinde kendi açılarından ve bizim açımızdan fayda olacaktır.

Kurumsallaşmak olarak tüm birikim donanım ile sizlere hizmet ediyor isek sizlerde bize uyumda yardımcı olmanızı rica ederiz. Dünya da bozuk olan her sohbet insana itici gelir. İticilik ise asla sevilmez. Ve benimsenmez. Aileden alınan terbiye sanal ortamda sohbet ederken Türkçe sohbet evi olan mekan belirgin şekilde görülür.

Buna ise alt yapı denir. alt yapısı sağlamlığı herkesi doğrultusunda yoksada onu hizaya getirmek yönetici arkadaşların görevidir. Anlatımlarımız ile tatlı dil ile yapmaması yer yaptığı halde uzaklaşması gerekeceğini şahsın bilmesinde fayda vardır.

Biz burada huzur ortamı sağlamak için varız. Aksini ispat edemezler. Huzurlu bir ortam demek sağlıklı yaşamın tam belirgin halidir. vurgusunda olmak tam manası ile ince fikirli , detaycı olmak ile başlar.

 

Sık dokuyup , sık elemek tamamen kişiye katkı ederek kazancını sağlar. Buna ise sabırlı bir sohbet anlayışı ve tutumu denir. Sabırsız bir sohbet kayıp bir chat olarak karşımızda ileriki günlerde ortaya çıkar.

Türkçe sohbet kalitesi arayışlar Türkçe sohbet ederler buna da kimsenin itirazı olmaz. Olan olursa tabi ki doğal hakkı bir ama bu kendisine tanıdığı kendi hakkıdır. Başka şekilde kimse ona hak veremeyebilir.

Haklılık esası herkes tarafından beğenilen Türkçe sohbet esasıdır. Esaslar göz ardı edilemez büyük bir gerçektir. Gerçekleri değiştirmek yanlışa yol vermek olur.

Buna tabi ki biz yetkililer olarak uyum sağlamayız. http://Turkyeri.Net her daim Sağlam duruş otoriter ve disiplinli sohbet ten geçer unutmayalım sevgili dostlar.

admin 228
1 Yorumlar
Sima

Sohbet hanemize sorunsuz gelişin tek adresi...

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet