Sohbet Girişi

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Arkadaşlık , dostluk sevginin temelinde olan sohbet ten sevgi ve saygılar sunar , herkese rakipsiz sohbet ile kendinize rakip bulabileceğiniz sohbet dileriz. Biz sizlere rakip siz sohbet Odalarımızı sunuyoruz.

http://www.Turkyeri.Net Bu alanda bize yetişebilecek bu sanal alemde kendimize eş değer sohbet platformu sizlerin sayesinde bulamıyoruz. Bizim eski sohbet odaları olmamız itibari ile günden güne büyüyerek azimle , tutku ile , sonsuz çalışma azmi ile Öncüyüz.

ARKADAŞLIK SOHBET SİTELERİ

Teklik birlik ile el ele verdiğimiz , karakterimizden ödün vermediğimiz için en çok özlenen sohbet uzerlerinden sohbet Sakinimiz olarak Doluyuz. Seviyeli arkadaşlar , dostça sohbetler , ask ile başlanan günün azmi hiç bir yerde yoktur.Deli dolu sohbet , ful sohbet ile  gevezelik etmek isteyenlere bizler Öncüyüz.

Alem burada ise bizde buradayız. Detayları anlatmak ile biz Bitiremiyoruz sizler tamamlayın. Beyaz bir sayfada yazdığımız bitmez tükenmek bilmez o muhteşem yazılar , görselliği ile bizi cezbeden o güzel gösterişli sözler , aklımızı alan o mutlu anlar hepimizin sohbeti ile daha iyi bir sohbet olarak seri sekilde her gün devam etmektedir. Günün olmazsa olmaz yoğun iş gününde olan yorgunluk atma seansı olan sohbetlerde olmak bize terapidir.

ARKADAŞIN ARKADAŞTAN BEKLENTİSİ NEDİR

Arkadaşın arkadaştan beklentisi anlayışı olması , sıra mezar olması , bile sıkıntılı halde iken onunla sohbet ederek ona destek çıkması arkadaşıma iyi bir destektir. Arkadaş olarak günün en iyi geçmesi demektir. Arkadaş desek sohbet ederken arkadaş ile huzur , mutluluk , güven bulmak demektir. Dost hane bir yaklaşım , kalpten bir merhaba candan bir sıcaklık duyduğumuz arkadaşlık larda bizim yapacağımız şey , güveni su istimal etmemek , arkadaşımızı üzmemek gerek.

Bazen derin bir sessizlik ile arkadaşımızı yok sayarak susmak sohbet odasında ona karşı sevgi den gelir. Susmak ona huzur verecekse ona karşı sessiz kalmanızı sohbet ortamında öneririz. Zaman her şeyin ilacı demişler. Bu zaman zarfı kendinize zaman ayırın ve arkadaşlarımız ile sohbet , muhabbet ederek günü geçirmeye bakın. Sizlere değer veren , Saygı duyan arkadaşlar ile mutlu sohbet ederek gün geçirmenizi dileriz.

Hayat bir varmış , bir yokmuş ile Adlandırıldığı bir yaşamsal faktör olduğu için , sağlık , huzur başta gelir. Size sağlık, huzur , mutluluk, neşe , yaşamda iyi gelen arkadaşlar ile ebedi bir mutluluk dileriz. Kalın sağlıcakla sevgili http://Turkyeri.Net ailesi ..

Arkadaşlık Sohbet Odaları

admin 261
2 Yorumlar
KaLadze61

Emeğinize sağlık

Sima

Hayatınızın belkide en güzel sohbet salonununda olmayi görmediniz. Görmek geç kalma....:))))

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet