Sohbet Girişi

Turkyeri

Turkyeri

Türkyeri

Türkyeri, Türkiye`de yaşayan bir kuş türüdür. Bilimsel adı “Coturnix coturnix” olan Türkyeri, bataklık ve çayırlık alanlarda yaşar. Türkyeri, kücük boyutu çamurlu renkleriyle bilinir. Türkiyede, Türkyeri özelikle avcılıkta kullanılır. Küçük boyutu ve lezetti etiyle nedeniyle, Türkyeri özellikle avcılık sezonunda popiler bir av kuşudur. Türkiye’de de birçok bölgede, Türkyeri koruma altına alınmıştır. Türkyeri, çiftleşme mevsiminde özellikle ilginç bir davranış sergiler. Erkek Türkyeriler, dişiye ilgi çekmek için şarkı söyler ve kanatlarını çırparak ilginç bir dans sergilerler. Bu dans, Türkyerilerin özellikle üreme döneminde ilgi çekici bir görüntü oluşturur.

Türkyeri Sohbet

Türkyeri Sohbet aynı zamanda birçok kültürde sembolik bir anlam taşır. Sohbet sitelerindeki geliştirmeci araştirmacı olan kişiler bunu gayet iyi bilir turkyeri bir tomlum birliği anlımına geldiği gibi bir kuş adınıda içermektedir. Özellikle Anadolu kültüründe, Türkyeri’nin savaşçı ruhlu bir kuş olarak görüldüğü bilinir. Bu nedenle, Türkyeri Türkiye’de birçok sembolde ve arma da kullanılır.Sonuç olarak, Türkyeri küçük ama ilginç bir kuş türüdür. Türkiye’nin bataklık ve çayırlık alanlarında yaşar ve avcılık sezonunda popüler bir av kuşudur. Ancak, Türkyeri aynı zamanda birçok kültürde sembolik bir anlam taşır ve koruma altına alınmıştır. Sevgili arkadaşlar Türkyeri ismi iki anlamda kullanılır bir tük toplumlarının yaşadığı yer , birde bir kuş adı şeklinde adını almaktadır. Sanal sohbet sitelerindeki muhabbet sitelerinde insanların bir araya gelip sohbet ettikleri bir internet sitesidir. Sitelerdeki kullanım cep telefonlarından girilen içeriklerinde radyo dinleme oyun odaları olan global topluluklaırn olduğu bay bayan sohbet sitlerindendir. Sizlerde internetinizden google aramalarında Türkyeri yazdığınızda karşınıza cıkan sayfadan giriş yaparak açılan pençereden bir kullanıcı adı alınız, aldığınız kullanıcı adınla siteye giriş yapabilirsiniz. Site içersindeki her türlü imkanlardan faydalanabilirsiniz eğer her hanği bir konuda yardım almak isterseniz operhelp odasındaki yetkili arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Radyo yayınlarındaki dj olan arkadaşlardan sevdiğiniz şarkılar isteyebilir canli oalrak dinleyebilirsiniz. Kıasaca szilere Türkyeri isminin açılımını yaptık gerek bir tolumdaki insanların yerleşim ve sohbet yeri gerek ise bir kuş adı ile Türkyeri ismi karşımıza çıkıyor. tekradan görüşmek dileği ile sevgi saygı ile hoşcakalın.

admin 505
4 Yorumlar
Suzan

Birbirinden guzel sarkilarla, seviyeli sohbet ortamimiza sizde katilin. www.turkyeri.net

Asude

Muzik, sohbet.. Hersey cok guzel.

Sanem

Bir kuş kadar asil ve sevgi dolu dostlukların pekiştiği yer TürkYeri.net’e sizleride bekleriz..!

Bahar

Bizde bitmez umutlar Bırak inanmasınlar Belki dünya riyakardı Bilirsin nasıl hayatta kaldım Paramız yoktu ama sen vardın Öyle bir güçsün içimde Dünyanın efendisiyim Seninle yan yana Seninle göz göze Ah bilsen nasıl içimde Seninle yan yana Seninle göz göze...

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet