Sohbet Girişi

Türkyeri Sohbet Chat Siteleri

Türkyeri Sohbet Chat Siteleri

Türkyeri Sohbet Chat Siteleri

Seriliğin , ful sohbetin , alem burada dediğimiz , yuvam gibi sohbet olarak gördüğümüz sohbetçilerin tatlı sohbetçileri olarak sizleri selamlıyoruz. Evinden işine giden herkese kazasız belasız yolculuklar diler , hayırlı işler , bol kazançlar dileriz. İş demek sanattır.

Sanat icra etmek Mezittir. Bu yüzden ne demiş atalarımız , işleyen demir ışıldar felsefesi ile olaya bakmakta fayda olacaktır. Günümüzün en zor anlarını yaşadığımız hayat yolunda , bir arkadaş, bir dost edindiğimiz sohbet ortamında , ruha gıda , içte huzur dur. Sevgili dostlar , elinden geleninin iyisi , her zaman en iyi olandır.

İÇİMİZDE OLAN SOHBET

İçimizde sohbet aşkı , Chat Ülkesi olarak sohbeti yapma isteği hepimizde vardır. Sohbet aslı dediğimizde bu nedir. Tabi ki alıştığımız arkadaşımız ile sohbet etmek tir. Aşkımız var ise onunla sohbet aşkı içerisinde sohbet etmektir. Sohbet ise işleyen yaptıkça yapışmak isteyen sohbet tir.

http://www.Turkyeri.Net Bizim ile sohbet eden herkes , içinden geleni yazar ve konuşur. Hür irade ile sohbet aşkını daha derine , daha ileriye götürmek kişinin kendi iç dünyasını dışa getirmek demektir. Buna sohbet aşkı diyoruz.Türkçe çet , Türkçe sohbet sanal ortamda olan facebook , skpye , whatsapp , bip , telegram gibi , sanal sohbet , cet muhabbet , cet sohbet , sohbet odalarında tutkulu bir şekilde zevkle yapılmaktadır Türkçe sohbet odalarında günümüzde olan sosyolojik olarak tüm sorunlar konuşulmaktadır. Bu bizim burada olmamızı beraberinde bütünleşmemizi sağlamaktadır.

Türk Sohbet siteleri

Türkçe bir sohbet in sohbet neşesi ne dönmesi bize neşeli bir sohbet ortamı sunar. Bu tabi ki aradığımız bir sohbet şeklidir. Hayat yolunda adım , adım ilerlerken alacağımız hayat derslerine tecrübe diyoruz. Sevgili gençler , hayat yolunda ki tecrübeli sevdiğimiz insanların sizlere sohbet odalarında söylediklerine dikkat edelim.

Bir söz , bir nasihat demek bizi aydınlatabilir unutmayalım. İçimizden gelerek yaptığımız Türk e sohbette yazılımımızı çok dikkat edelim. Söz vardır insanı yıkar. Söz vardır insanın içine huzur ve sevgi katar unutmayalım. İnsan alıcı olduğu için aklında olanı tutar.

Akıl yaşta değil baştadır dediğimiz en güzel düşünce , en güzel yaşam tarzı , en güzel hayat felsefesi sizler ile beraber olsun. http://Turkyeri.Net  sizlere Sağlık , huzur , mutluluk temennisi ile aranızdan ayrılırken , emek veren herkese buradan teşekkür eder, tekrar hoş geldiniz diyorum. Kalın sağlıcakla..

Turkyeri Sohbet Chat Siteleri

admin 276
1 Yorumlar
Lale

Herkesin aradığı aşkı buldum bedava sohbet siteleri yazarmisin bu kadar çok kolay

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet