Sohbet Girişi

Turkyeri Muhabbet Chat Odaları

Turkyeri Muhabbet Chat Odaları

Türk yerininhttp://www.Turkyeri.Net Türkçe sevda sına gönül veren siz sohbet alem dostlarımıza selam olsun. En güzel yarınlarının , Hayatın tam sevgi dolu olanlarının iç dünyasın dasınız. Beraberce katıldığımız bu sohbet serüvenine beraberce olmak hazzını yaşamak isteyen herkese kucak dolusu sevgi , gönülden saygı , içten ise muhabbetler dileriz.

Umudumuz sevgi , kazancımız saygı olsun. Muhabbet deryası , sohbet deryası , chat ortamı , sohbeti candan yapmanın en güzel sohbet durağındasınız. Bizim le bu konuda hem fikir olanlarımıza aslında bir vefa borcumuz vardır. Vefa demek bize emek verenlere has bir terimdir.

TÜRK MUHABBET ODALARI

Vefalı dost , vefalı arkadaş , vefalı sevgili , vefalı bir can yoldaşı bulmak bilirsiniz ki zordur. Bu na istinaden bulduğunuz candan sohbetli olan vefa dan yana size destek manevi huzur vereni iyi hoşgörülü tutmanızdır. Sohbet alemi demek sohbette olmak demektir.

Türkçe sohbet etmek isteyen sohbet genelinde sohbet etmekte istediği şekilde küfürsüz , argo suz sohbet tarzı kurabilir. Ama aramız da olan bazı Kürt dostlar vardır. Onlarda dilerse arkadaşları sohbet alemimizde kendilerine özel kanal açarak sohbet edebilirler. İsterlerse baş basa özelde Kürtçe dostlarımız beraberce Kürtçe yazım yapabilirler.

Sıkıcılık sanal alemde Bıktıracağı için bizim mekanda sıkı yönetim asla uygun görülmemektedir. Her kes öz ve hür irade ile dilediğince seri sohbet , Online sohbet ci olarak sohbet etmekte özgürdür. Diyalog kurmak bir Selamün Aleyküm ile başlar. Bu zaten zor olmasa gerek değil midir.,

TÜRK SOHBET ODALARI

Birbirimize karşı iletişimde zorluk çekmemek için öncü olursak yazmada bu haliyle iyi bir sohbete dönecek tir. Bunun için tam sohbet anını yakalamak değilde , direkt olarak sohbete katılmak esastır. Biz böyle yaparsak emin olun sohbet teki Uzer , Admin , op , sop larda sohbet akışına kapılarak sohbet etmek için yazmaya başlarlar.

İçimizden birimiz , birimizden içimiz dediğimiz ve yaklaştığımız güzel sebepler ile kazanacağımız şey , kalıcı sevgi , ebedi saygıdır. Başkasının sohbette ne düşündüğü değil , içinin ne yaptığı ne düşündüğü önemlidir. Bundan dolayı için iyilik , merhamet dolu olsun.

Sanal alem diye bakmadığımız en güzel yarınları gerçek dostluk düşüncesi ile yaşamanızı tavsiye eder , http://Turkyeri.Net sizi en güzele emanet ediyoruz. Hayatta en güzel sağlık , yaşamda en iyisi kaliteli dostluktur unutmayalım. Sevgi ve saygı ile aranızdan ayrılırken , muhabbet sohbet cet dolu günler dilerim..

Turkyeri Muhabbet Chat Odaları

admin 235
1 Yorumlar
Sima

Yorumsuzum , çünkü harika bir yazılıma yorum katmak olmaz deilmi Sizleride bekleriz arkadaşlar :)))))

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet