Sohbet Girişi

Turkyeri Mobil Sohbet Chat Odaları

Turkyeri Mobil Sohbet Chat Odaları

http://www.Turkyeri.Net   Sohbet ci olmak cet çok sevmek ile başlar. Sende hayelimsin dediğin bayan ve baylar ile tanışıp sohbet çi olmak istemez misiniz.O zaman seni hayallerine kavuşturmak için biz buradayız sen neredesin.

El ele vererek sevgi , ask , tutku olarak alıştığımız sohbetler ile birbirimizi tanımaya gönülden başlayalım. Karizma baylar , güzel alımlı bayanlar hep beraber bir arada olmaya bizim mekan da var mısınız olmaya.

CANDAN EDİLEN SOHBETLER

Dilden dile söylenen şarkılar. , Candan edilen sohbetler ile doğal yapımızı birbirimize tanıtmak ve asıl bir kişilik ile sohbet etmenin tam zamanı.

Zamanı bize feda eden herkese biz minnettarız. Zaman kıymetlidir. O yüzden zamanınızı kime verecek olduğunuza dikkat edin. Giden zaman geri gelmeyeceği gibi , ağızdan çıkan sohbet sözleri de geri gelmez.

Ondan dolayı sohbet ederken cet kurarken aklınıza geleni iyi düşünerek söyleyin, Düşüncesizlik ettiğimiz her konu düşünce ve görüş karşı taraftan beğenilmese kendi kendimize demiş gibi oluruz.

DEĞER VERMEK DEĞER ALMAK

Değer vermek değer almak isteyen herkes kendisine yakışan sohbeti yapmalıdır. Sohbet nedir konusu oka dar derin ve uzun bir mevzuattır ki bu mevzuyu günlerce gecelerce konuşsak bitiremeyiz.

Bu bizim anlayışımız ile Kısaslar arasında sıkışan düşünce tarzına eşittir. Doğal yapımız bazımız da hassas olduğu için hassasiyetli davranmak bize en çok yakışacak olan karakter meselemizdir.

Karakteri mizacı duruşu çok kaliteli olan herkes bize en güzel şekilde sohbet odalarımıza gelirse aynısını alacağından emin olabilir.

Sohbet derinleş tikçe konu uzadıkça zaman bu alanda hızla ve serice geçer. Gelene bu nokta da sohbet ci olmak bizim aile yapımızdan belkide doğaçlama olan alt yapımızdan gelmektedir.

Bazısı sohbette çok geveze olur. Bazısı çok sakin. Ama geveze aşk ederken lütfen sohbet adaplarını göz önünde bulunduralım. Kırmak üzmek kolaydır ama tamiri ve tadilatı zordur unutmayalım.

Sohbet konusu işlenen toplumsal yerde herkes istediği yerden sohbet konusuna ortak olarak fikrini Beyan edebilir. Buna kimse itiraz edemez ve etmeye de hakkı hukuku yoktur.

Sohbet genel topluma açık oturum salonudur. Burada herkes kendine yakışan sohbet ortamına katılarak kendi sohbetini sergileyebilir.

Buna itiraz edenin itirazı asla kabul göremez bunu sizlere altını çizerek söyleyelim. Sanal alemde topluma uymak kuraldır. Toplum huzurunu bozmak ise kuralsızlıktır. http://Turkyeri.Net/  Bu huzurlu ortamda olan herkese kalpten selam , candan saygı dileriz.

Turkyeri Mobil Sohbet Chat Odaları

admin 250
Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet