Sohbet Girişi

Sohbet Chat Mobil Odaları

Sohbet Chat Mobil Odaları

Cet sohbet Türk sohbet odalarında en rakipsiz sohbet olarak kendi alanında birincidir. Rakipsiz özgürce bir cet yapmak için kendinize seri sohbet ci bir arkadaş edinerek günden en iyi şekilde faydalan malısınız.Her alanda sohbet ci bulmak belki bazen zor dur ama http://www.Turkyeri.Net
de gelecek yeni günlerde kendimize en kaliteli sohbet ci yi bulacağımız da emin adımlar ile atarak beklemekte fayda vardır.

SOHBET ODALARIMIZDA MUTLU                               ANILARIMIZ

Cet konusu işlen dikçe mevzu derine sarpa sarar. Bu derinlikte bazen kendimizi en hafif hissettiğimiz mutlu anlarımız vardır. Neşeli olmak için yöre ırk mezhep ayrımı olarak insan seçmeyin.

İnsanı insana olduğu için anlamak gerek. Yaşamak ve tanımak içinde yaşamak gerekiyor. Sanal alem de her türden insan vardır. Bu insanlar ile tanışırken gerçek kimlik ve sosyal de olan Re’al hayatınızda olan bilgi ve birikimlerinizi asla sanalda dememenizi öneririz.

Chat böyle anlarda bazen izleri zor duruma sokabilir. TC bilgisi , telefon , ev , kapı ,sokak , mahalle adresleri sanalda pek vermemeli için bazı kişilerde güvensizlik nedeni ortaya çıkartabilir.

Bunlar özel yaşantımızı Tehtit altına alabilirler düşüncesi ile sakıncalı bir durum olarak sanalda genellik ile görülmektedir. Sohbet ederken aile birliğine dikkat etmek ve aileyi ön planda tutmak bizim ve ailemiz adına çok önemli konudur.

Aile insanın kalbi , canı, kanıdır unutmayalım. Sanalın geçici olduğu gerçeğini sanalda yaşanan bazı olaylardan yola çıkarak daha iyi anlamaktayız . örf adet gelenek ve göreneklerin bulgusu asla sanal adına sanal için bozulmamalı ve bozmaya çalışanlara ailemizin varlığını hissetir meliyiz.

SANAL ALEMDE AİLE BAĞLARI KURMAK

Gereksiz yere sanal için aile düzenini bozmak sonradan pişmanlığın verdiği en büyük acı , hüsran , kayıplar olarak bize geri dönmektedir. Bir insanı en mutlu eden sanal sohbetleri olsa da aile bağı en kaliteli sağlam çelik ten bir bağdır bunu unutmayalım.

Cet sanal da , sohbet ise orada kalmalıdır. Sohbet ederken tanımakta olduğumuz arkadaşı kendimiz gibi gör sekte gerçeklerimize asla ulaşmalarına mu sade etmemeliyiz. Her hangi alanda olursa sanal alemi bize sadece neşe ve eğlence aracıdır.

Aile gerçeğini kabul etmeliyiz. http://Turkyeri.Net Ailesine önem veren , sizin yaşantınızı kendi ailesi gibi gören insanlar ile yollarınızın kesişmesi temennisi ve dileklerimiz ile, herkese sohbeti bol, neşesi tam olan arkadalar ile yollarınızın kesişmesini dileriz. En güzel yarınlara hep beraber el ele vererek daha iyi ye kavuşmamız olur diyerek esen kalın sevgili dostlar..

Sohbet Chat Mobil Odaları

admin 210
Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet