Sohbet Girişi

Türk Sohbet Türk Mobil Siteleri

Türk Sohbet Türk Mobil Siteleri

Sohbet ci , sohbet , chat , sanal alem , Türkçe sohbetler, keyfi alemler , tutkulu asklar , kalpten cet , yürekten duygu sohbetler , candan chat ler , biz bize kurulan ful sohbet , gevezelik etmeye yarayan Türk sohbet alemi http://www.Turkyeri.Net odalarımızdan sizlere selamlar.

İki kalbin atış noktasında olmak tamamen kalplerin bir olması ve aynı Türkçe dili konuşması ile beraber yaşanılan tevazü ile olan sohbettir. Sohbet manası olarak biz burada eğlenirken sizleri düşünmemezlik edemeyiz.

SOHBETTE ANLAYIŞ FARKLARI

Genel anlamda baktığımız da bizim burada ki beraberliğimizin nedeni nedir. Bu nedenler neyi kapsar bazen çok düşünürüz. Her ne olursa olsun tüm neden ve sebepler ile sohbet ederken anlayış noktamızı genişletmekte fayda olacaktır.

Anlayış yapısı ve kitlesi geniş olan insanların anlayışı bize sohbet etmeye motive eder. Motive olmak bize sohbet azmi kazandırarak sohbette mutlu anlar yaşamamıza neden olacaktır. Türkiye geneline bakıcak olsak acaba bizim anlayış noktamız nedir.

Kimlere karşı fazla anlayışlıyız diye düşünürsek bu orantıda nere deyiz. Biz önceliği mantıksal olarak algıladığımızda anlayışı en çok sevdiklerimize ayırırız. Bizim öncelik noktamız da ailemiz vardır. Sanal alem de olsak bile ailemizi ön planda yutmamız kesinlikle en başta bizim düşüncemiz olmalıdır.

Aile alt yapısı , aile varlığı bize Türk toplumunda atalarımızdan gelen en büyük değerdir. Bu yüzden anlayışı saygıyı ön yargısız olarak öncelik ile ailemize ayırmalıyız. Aile demek dünyanın en önemli birinci değeri demektir.

Dostlar ve sevgili arkadaşlar , Türkçe sohbetlerinde dönen konular , her an her alanda açılabilecek iç açıcı olaylardan oluşmaktadır. Sanal alem de bu gibi konuları işlerken taraf seçmek genel ortamda saygı açısından olmamalıdır. Herkes herkesi sevemez ama bunu belli ölçüde sohbet kanalının ortasında belli etmemeye fayda vardır.

Rencide etmek , karlı taraftaki insanı birilerinin yanında küçük düşürmek bizim Türk toplumumuza yakışmayan aile örf adetlerimizi çiğneyen bir tutum dur. Bu tutumda olan herkese lütfen bu tutumun hoş olmadığını sohbet odalarının özel bölümüne alarak tatlı dille söylemeliyiz.

Bir söz derken karşımızdakinin rencide olmaması bizim Türk toplumumuzda esastır. http://Turkyeri.Net ailesi olarak arkadaşlar, Sizlere anlayışlı sevgi dolu sohbetler olmanızı temenni ederek iyi günler dileriz. Kalın sağlıcakla, en güzel gününüz böyle olması dileklerimizle selametle kalın.

admin 462
4 Yorumlar
Sima

Kalpten olan herkes ile tanışmak için sende gel...

Sedef24

kısa zaman önce gogleden gördüm cok begendim sohbete dahil oldum muhabbet ettigim arkadaşlar oldu radyo yayınlarınıda dinledim güzel müzikler dinledim

pApATyA

Birseyin kiymetini ancak onun degerini bilen anlar sohbette öyle degilmidir deger gördügün yerde saygi duyuldu yerde herzaman degerlisindir iste burasida böyle Dostlar :) herkes buyursun derim :)

YASİN

Kalıcı DOSTLUK Arkadaşlık için kurulmuş olan bir site herkese tavsiye ederim ortam çok güzel

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet