Sohbet Girişi

Türk Sohbet Türk Chat Odaları

Türk Sohbet Türk Chat Odaları

Sohbetim sen dediğimiz sohbet alemi , chat sanal portalı , cet in başkenti olan http://www.Turkyeri.Net/ Türk sohbet yerimizden sizlere selam sevgi saygı sunarız. Sunucu sahibimiz işe el ele vererek yaptığımız toplantı dan çıkan sonuç sizinde hoşunuza gidecek bir sonuç ile karar verilerek alınmıştır.

Bizler el ele vererek aşamadığımız bir konu , bir sorun olamaz. Birlikten güç kuvvet doğar düşüncesi hepimizde hazır dır. Kuvvetli bir alt yapı ve üst yapıyı hiç bir irade alt edemez. Bizde buna istinaden oturum yaparak kararları hep beraber sohbet ederek kalın çizgi ile altına imza atarak alınan kararlara onay verdik.

ÖZGÜRCE SOHBET ETMEK

Bu kararlar tamamen bize uyum gösteren herkesin onayına sunduk. Yapımda , çalışmada azim demek kazanmanın ön adımı demektir. Bu adım da her alanda sohbet etme fikri özgürce sohbet etmek demektir. Yanlış bir izlenim ile bize kralı da gelse söz sök türemez.

Katı kuralları argo , küfür ve hırçın şekilde edenlere söz konusu olmaksızın yürürlüğe sokarız. Bizim mekan milletin han geçen hanı değil , aile sohbet evinin seviyeli sohbet, sakin chat yeridir. Buna söz eden her kim varsa /zline komutu veya /shun komutu uygulanarak diskalifiye edilir.

Herkesin önce haddini , sonra sohbet tin adabı ve kurallarını bilerek sohbet içerisinde etmelidir. Türk örf adetlerimizde genel ortamda agresif tutum, yanlış ima , küfürlü sohbet yoktur. Biz sizi aileden görmesek , aile ortamımız demezdik.

AİLE SOHBET ODALARI

Sizler için sohbet sunucu sahibimiz her an sohbet asayişine dikkat getirerek , herkese seviyeli ortam olduğunu bildirerek nezaket ile bildirmektedir. Değer bilmek , saygı etmek , insan gurur ve onuruna dikkat etmek , kendimizi karşımızdakinin yerine koymak bize aile den gelen örf ve adetlerimizdendir.

Kalıplara sığmayan vazı sözleri dışarıya sohbet halinde empoze etmek bazen yanlış izlenim verir. O yüzden toplum içerisinde olunan herkesin sohbet içerisinde kaba davranış, nezaketsiz sohbet etmemesini öneriyoruz.

Sizlere verdiğimiz öneriler bizim içinde geçerliliğini korumakta olup bu düzen bozulmaması için çaba ettiğimizi unutmamanızı dileriz. Türkçe bir sohbet , Türk yeri olan sohbet odaları , bize en güzeli , en doğruyu yaşatmaktadır. http://Turkyeri.Net/ Güzel bir sohbet ci arkadaşınız ile sizlere ful sohbet dileriz. Gelinen nokta odur ki , devam etmiş olduğumuz sohbetlerin devamını dileriz.

Türk Sohbet Türk Chat Odaları

admin 345
4 Yorumlar
Sima

Seviyenin adresi neresi diye sorarsanız. Tabiki burası derim....

Dostluk arkadaşlık kardeşlik bu sitede hepinizi bekleriz

Dostluk arkadaşlık kardeşlik bu sitede hepinizi bekleriz

Evren

Dostluk arkadaşlık kardeşlik bu sitede hepinizi bekleriz

Tarçın

Keyif bulduğum tatlı arkadaşlıklar edindiğim ve mükemmel Dj kadrosuyla muzikin kalbi olan yere sizleride bekliyoruz🙂

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet