Sohbet Girişi

Yaz Yağmuru Mobil Sohbet Odaları

Yaz Yağmuru Mobil Sohbet Odaları

Sohbet odalarının yaz kış dört mevsim sohbet cet muhabbet yeri olan http://www.Turkyeri.Netsohbet odalarından sizlere sevgiler sunarız. Cet ile muhabbet in toplaması sohbet tir. Geveze ful sohbet ci olanlar ile hepimiz bir arada sohbet edişimize bizim mekan da her yörenin insanı ile karşılaşma olasılığımız oldukça fazladır.

Buna istinaden cet sohbetin zamana yayılması bazı anlamlarda istemsizlik olarak bize geri döner. Biz sanalı dört mevsim yaparken her alanda cet muhabbeti bir arada yürütmeye ön görüsüz katılımları ile aramızda olana yaklaşımlarda dikkat etmeliyiz.

Sohbet dört mevsim her alanda olur. Park , gezinti , yolculuk , yemek , eğlence , oturmalar , arkadaş arası özel baş başa kalmalarda sohbet aralıksız devam eder. Buna biz kısacası anlatımda sohbet diyoruz.

SOHBET ODALARI NEDİR

Sohbet aralığı tamamen kişilerin kendilerine verdiği izlenim ile odaklıdır. Bazı oturumlarda kişiler çelişir ve sohbeti kavga ortamına doğru sürükler. Bu insanların arasında açıklık göstergesidir. Her ne olursa olsun diyalog ve sohbetlerde arada ki mesafeyi kişiler olarak iyi tartmalı ve iyi bir gözlemci olarak karşımızda olanı iyi tanımalıyız.

İyi tanımlamak arada olan diyalog da karşımızda olana yanlış ima vermez ve anlaşmamazlık ise bu vesile ile ortadan kalkar. Buna biz etki tepki meselesi diyoruz. Etki verdiğimiz kişiden alacağımız tepki bazen olumlu , bazen ise olumsuz sonuç vereceği için atılan her adımda dikkat etmeyi biz kendimize prensip meselesi etmeliyiz.

Chat sohbet odalarında aksiyon hiç bitmez. Kimin derdi , kimin askı , kiminin ise dostluktan yaşadığı sıkıntılar bazen aksiyonlara gebedir. Buna fikir uyuşmazlığı diyoruz. Herkes herkesi kendince anlamak zorunda olmadığı için bazı şartlarda diyalog da anlaşmamazlık sohbet odalarında dilden dile dolaşır ve bu ortamda bazen soğuk rüzgar estirir.

SAKİN SOHBET ODALARI

Sohbet rüzgarı soğuk ise bazen sessizlik olur. Bu zamanda sohbet ortamına gelen geveze bir user arkadaşımız sohbet ortamını neşeli hale getirir. O kişiye ise biz sakin sohbet useri diyoruz. Sakin sohbet çi olan genelde seviyeli Chat edendir.

Seçerek yazar , düşünerek sözlerini anlatır. Bu bizim burada olmamızı işte bu nedenler ile ortama uyumlu hale getirir. Uyumda hoşgörüde anlayışlı olan tesadüf değildir nedenlidir bazen.

Buna istinaden uyumlu olan herkese buradan sunucu sahibimiz Aydın bey adına teşekkür ederiz. http://Turkyeri.Net Odaları Olarak Kaldığımız yerden bir daha ki makalemizde görüşmek üzere esen kalın sevgili dostlar ve sohbet ailesi..

admin 335
1 Yorumlar
Hakan34

ismi gibi güzel bi ortam cok sevdim ilk defa geldim turkyeri yazınca toplumsam anlamda birleştirici bir yer olmuş bundna sonrada sizler görüşmek dilegi ile hoşcakalın

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet