Sohbet Girişi

Türkiye Chat Sohbet Odaları

Türkiye Chat Sohbet Odaları

Türkiye’nin ara yüzü , Türkiye’nin tam sohbet mekanı Türkçe sohbetin olduğu ve döndüğü en güzel sohbet adresi olan http://www.Turkyeri.Net yerindesiniz. Türkçe demek türlük demenin tam eş anlamlısıdır. Türkçe Mırc , Türkçe androirc olarak kullanmak isterseniz telefon veya bilgisayarınıza indirmeniz yeterli olacaktır.

Türkçe konuşmak Türkiye de kolay olsa da , Türkiye de bulunan yabancı turistler için oldukça zor olsa gerek değil mi. Türkçe olarak yazılan Türkçe terimi , algılamak hususunda bazen zorlansa da turistler , Türkçe konuşmaya özentilerini belli ederler. Türkiye’nin en büyük sanal sohbetleri arasında olmamıza katkı ededen tek yer olarak Türkiye sohbetlerinin başında gelmekteyiz.

TURKYERİ SOHBET ODALARI

Güzel bir gün  , güzel bir aksiyonun ana merkezi bizim mekandır. Sanal alem , sohbet alem , alem sohbet , ask sohbet , diyalog sohbet demek bizim alem olan bizim sohbet hanemizdir. Bunun aksini kimse ispat edemez. Aksini ispat eden zaten bizi tanımamış , bizim sohbet mekanımıza uğramamış demektir. Sohbet etmek isteyen herkesin bizim yanımızdaki yeri aile üyelerinden bir tanesidir gibi algılarız.

Bunu daha iyi anlamak için bizim mekanı seçerek ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz. Sizinle beraber çıktığımız bu yolda daha iyi bir yön verebilmek adına atacağımız tüm adımları sizin için düşünce ederek her gün tasarlamak tayız. Tasarımda bize katkı eden sayın Shel’ci arkadaşımız ve sayın sunucu sahibiniz olarak daha iyi olması adına adım atarak bunu karar alarak yapmaktayız.

Tüm bilgi ve birikimleri tabi ki sizlerin onayına sunuyoruz. Sizlerin onayına aldığımız tüm gerekenleri zaman geciktirmeden kısa süre içerisinde yerine getirmekteyiz. Buda bizi daha iyi Moti’ve etmektedir. Motive demek sohbet ederken muhabbet kurarken insanı huzurlu ve rahat ettirir.

TURKYERİ MUHABBET ODALARI

Moti veli bir insan karşısında olana pozitif enerji vererek onu mutluluk esasında mutlu edecek tir. Akılcı olan sohbet insanı tamamen kendisini aklı başında her ortamda gösterir ve adından iyi yönde sohbet aleminde söz ettirir. Sanal alem de olmak , sanal alemde yaşamak belki anlıktır, Belki uzun sürelidir.

http://Turkyeri.Net ailesi olarak Siz siz olun her gittiğiniz yerde öz güvenli , söz ve özünüze hakim olun. Söz ağızda çıkarken sizindir , çıktıktan sonra başkalarında gezer unutmayınız. Uslu’p , seviye , görgü demek asillik demektir. Aslı olan Asılsızlık edemez der sizlere iyi sohbetler , iyi eğlenceler dilerim. Kalın sağlıcakla sevgili dostlar.

Türkiye Chat Sohbet Odaları

admin 155
Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet