Sohbet Girişi

Türk Sohbet Türkçe Chat Odaları

Türk Sohbet Türkçe Chat Odaları

Popüler olan sohbet in şahanesi Türkçe müzik , radyo keyfi ile eğlencenizin dolu olan sohbet odalarımızdan siz değerli dostlarımıza sevgi ve saygı sunarak bugünkü makalemize başlayalım. Bizim ile her gün günaydın diyerek başladığınız sohbet olarak muhabbet etmekten haz alanları canı gönülden selamlarız.

Türkçe sohbet ederek hep bir arada olmaktan mutluluk duyan herkes bize emanettir. Emanet bize verilen en değerli değerdir. Kalp kırmadan , incitmeden yaşadığımız sohbet yerimizden ayrılırken kırılarak değilde mutlu olarak ayrılmanızı istiyoruz. Geri dönüşümlü olan sözler , bizi bağlar.

SOHBET DÜZENİNİ KİM SAĞLAR

Bu neden ile hakiki sohbet ederken kahkaha atarken , tatlı sohbet ederken lütfen dikkat ederek sohbet tarzına dikkat edelim. Yaşı ne olursa olsun her anlamda anlayış gerektiren bir üsluba sahip olmalıyız. Büyüğün küçüklere saygısı olduğu gibi , küçük olanın da büyük olanlara saygısı esastır. Saygı ile hüküm süren sohbet tamamen rahatlık içerisinde dönecektir.

http://www.Turkyeri.Net Sohbet ederken sohbet düzenini başlıca sohbet Founderi olarak seçilen bayan veya bay sağlar. Sorumluluk alarak o görevi üstlenen founder arkadaşımıza uyum sağlamak bize düşen görevdir. Founder sohbet düzeninde kendisinin hoşuna giden bayan ve baylardan seçtiği kişilere aop , sop yetkisi vererek kendisine yardımcı seçer.

 

Seçilen aop ve sop arkadaşlar sohbet genelinden sorumlu dur. Küfür, argo sohbet edeni özelden ikaz ederek yanlış yapmamaları adına uyarır.Dinlemedikleri taktirde admin arkadaşlar gerekli olan komut /zline mesaj yolu ile sohbet kanalından uzaklaştırılır.

Kavga edenler ise uyarılarak devam ederler ise onlara da aynı işlem uygulanmaktadır. Sohbet geneli founder sohbet sustuğunda sohbetin seri sohbete dönüşmesini sağlamak için az gevezelik konusu bulur ve sohbeti ful sohbet haline getirerek sohbetin başlamasını sağlar.

TÜRK SOHBET ODALARI

Sağladığı sohbet düzeninden sürekli olarak founder olma hakkını bizzat elinde bulundurur. Sohbet düzeni demek rahat sohbet demektir. Sohbet düzeni demek eskimeyen sohbet demektir. Yani sohbet düzenini bu şekilde sürdürmek demek kolay sohbet edeceğiz demektir.

Günümüzün tek yönü olanhttp://Turkyeri.Netsohbet ten sisleri selamlarız. Buradan makalemizin sonuna gelmişken bizlere destek veren , emek veren founder imiz adına çok teşekkür ederiz. İyi bir sohbet etmek demek iyi bir arkadaş demek ve huzurlu sohbet ortamı demektir . Kalın sağlıcak ile sevgili dostlar..

admin 174
1 Yorumlar
Sohbet Siteleri

ben yurt dışından aranıza katıldım öyle bazen sohbet sitelerine kaıtlım saglıyorum sizleride tesadüfen gördüm icten samimi bir ortamdı ilk defa böyle bir sohbet sitenie girdim cok hoş eglenceliydi

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet