Sohbet Girişi

TR Sohbet | TR Chat, Muhabbet Odaları

TR Sohbet | TR Chat, Muhabbet Odaları

TR SOHBET

Google Türkiye Çet lerin öncü sistemi olan Tr Sohbet Chat Odaları sizlere iyi günler diler. En iyi bir günün başlamasına vesile olan en iyi cet sohbet arkadaşları herkesin özlediği arkadaşlardan oluşmaktadır. İçimize attığımız en güzel anılar , hayatımıza kattığımız renkli göstergeler bize verilen değer ile ortaya kalanlardır.

Şimdi bize bizi hatırlatan en yegane varlık ailelerimizdir ama. Sıkıntılarımızda yanımızda olan , özlediğimizde arayan , sesleriniz duyduğumuzda içimize rahatlık verendir aile. Can parçamız , güç noktamız , aile bağlarımız tam ise cet sohbet iletişim ise baki kalır. Fakat bazılarında aile bağlarının önemi yoktur ama en büyük hatayı bu düşünce ile ettiğini zaman geçtikçe daha iyi anlayacaklardır.

Bunun üzerine söz demek için aslında çok söz vardır. Anlarsınız ya dostlar beraberlik gücün sesidir. http://www.Turkyeri.Net Sesimiz gürse kazandığımızın göstergesidir. Bunu göstermek için fazla söze gerek yoktur. Bu işler böyle dostlar. Hediyeleşmek , kişilerin aradaki bağlardaki sağlamlığa sağlamlık ve hoşnutluk katar. Sözler özlü olursa oda bir hediyedir.

Soğuk havalarda iç ısınması en iyi cet ten geçer. Tasarım olarak yapım ve aşamada en kaliteli kavramayı yapan herkese buradan teşekkür ederiz. Dostluk dan yana bap kurmaya özen gösteren herkes bize uyar ve uyumluluk sıfatında örnek teşkil eder.

Bunların içimize dolması ve oluşumda etki etmesi cet ve sohbet ile beraber ise çok güzel olacaktır. Misafirlik ve açık oturumlar sıkı dostluk yolunda imza atar. Kalben ve ruhen size iyi gelenlerin ise iyi bakın. Onlar sizin iyi gün dostunuz dur. Huzur ve sevgi hiç bir zaman kimsenin içinden eksik olmasın. Her gün burada olacağız.

TR CHAT

Her gün aynı dili Türkçe hitap ile anlatarak sunum hazırlayacağız. Kardeşçe dostça arkadaşça iletkenlik’de öncü olalım. Ego kibir gurur taslamak kişinin kaybıdır. Kimsenin kimseden üst olmadığını herkesin bilmesinde fayda olacaktır. Üstünlük bilginlik ve takvadadır unutmayalım. Bu yüzden takva sahibi olanlara saygılı olalım. Bilgili olanlardan bilgi ve birikim kazanalım olur mu. http://Turkyeri.Net Sevgili dostlar sizlere iyi günler dileriz. Kalın sağlıcak ile dostlar

TR Sohbet | TR Chat, Muhabbet Odaları

admin 216
1 Yorumlar
ALFA

neseli muhabbetler hoş arkadaşlıklar zamanın nasıl gectıgını farkedemeyecegınız nezih bır ortamda sızlerıde sohbete beklerım

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet