Sohbet Girişi

Tesla Pi/p Cep Telefonu

Tesla Pi/p Cep Telefonu

Tesla Pi/P Cep Telefonu

Tesla  sadece güneş enerjisinle calışabilen, ancak bir miktar güneş enerjisini sağlayan bir Tesla Pi/P Cep Telefonu piyasaya sürüyor. Tesla markalı bir kasaya sahip olabilir. Mevcut telefonlar gece gökyüzünün fotoğrafını çekerken yardımcı olmak için zaten son derece güçlü kameralar ve Al kullanıyor. SpaceX’in dünyanın dışı odağına ekleyip, astronomik nesnelerin harika fotoğraflarını çekebilen bir telefonunuz olacak. Bir çok rapor, Tesla telefonun Stralink bağlantısını kullanarak Mars’ta çalışabileceğini öne sürüyor.

Pi Cep Telefonu

Pi cep telefonun diğer bir özelliği ise kripto para madenciliği yapacağı yönündedir. Elon Musk, geçmişte kripto para birimleri ile halka açıktı, bu nedenle bu yeteneği telefona yerleştirmek istemeside olasılık dahilindedir. Dünya genelinde tesla’nin telefonunun Mars Coin adlı yeni bir madeni para çıkaracağıda söylentiler arasındadır.Gittiğiniz her yerde bir bilgisayarı ve mobil cihazı kontrol etmenizi sağlayacak ilk nöral implanti tasarladıklarını söylüyorlar. Neuralink desteği ve Mars’ taki bağlantı gibi bu telefon için fikirler gerçekçi olmayacak kadar gelişmiş durumdadır. Telefon, alçak yörüngedeki uyduları kullanarak görüntülü görüşme, çevrimiçi oyun oynama ve yayın akışı sağlıyor. Yeni bir cihaz olarak piyasaya çılacak olan tesla’nin yeni telefonu, kullanıcıların insan beynine yerleştirilecek chip’ler aracılığı ile cihazları düşünceleriyle kontrol etmelerini sağlayacak. Bu Teknoloji’nin adı Neuralin idir. Bununla uyumlu olması bekleniyor.Şirket, network bağlantının güvenilmez olduğu veya tamamen kullanılmadığı alanlar için ideal olduğunu söylemektedir. Pi/P Telefonun 90 HZ yenileme hızına sahip, büyük OLED ekrana sahip olması bekleniyor.Telefonun arka tarafında 64 MP birincil sensör ve ultra geniş, telefoto ve derinlik sensorleri ile üçlü kamera kurulumu ve hızlı ve kablosuz şarj desteğine sahip olacak bu telefonun 4.000 mAh gibi büyük bir pil kapasitesi olması bekleniyor. Toza ve suya dayanıklılık için ise IP68 derecesine sahip olacagi konuşuluyor.Elon Musk liderliğindeki bu şirket her türlü söylentiye rağmen yeni olduğu iddia edilen Pi/P telefonla ilgili tam bir sır saklamaya devam ediyor. Elen maskın cıkaracak olduğu pi cep telefonlarından internet dünyasına cok daha hızlı bir şekilde baglanabilirsiniz. Tesla cep telefonlarından internet dünyasındaki en hızlı cihaz olaçaktır. Sanal sohbet, sohbet siteleri, sohbet odaları, muhabbet siteleri,turk sohbet, mobil sohbet gibi bir çok sohbet sitesine cok hızlı bir şekilde bagalanbilirsiniz. Site içersindeki kanallardaki yarışma odalarında oyunlar oynayabilir radyo yayınlarını en kalileti şekilde dinleyebilirsiniz .Bu tür gelişmelerdeki uzmanlar, Tesla’nin ilk akıllı telefonunun 2023’un sonlarında veya 2024’un başlarında piyasaya sürebileceğini düşünüyorlar.
Tüm ileri teknolojiye sahip olacak bu telefon bir kaç bin dolardan fazlaya mal olacaktır. Daha fazla insan teknolojiyi kullanmaya başladıkça sonraki sürümlerin fiyatını düşürebilir.

Tesla Pi/p Cep telefonu

Tesla Cep Telefonu 

Parasız sohbet odalarımıza bilgisayar, laptop, Pi telefonlarınız veya tabletlerinizle hiç bir ücret ödemeden giriş yapabilirsiniz. Tesla Pi/p cep telefonları ile dünyanın her yerinden erişim sağlayabilen ziyaretçilerimizin bulunduğu sitemizde keyifli sohbetler yapabilirsiniz.
Sitemize giren her misafirimize eğlenceli, seviyeli, dostça bir sohbet ortamı sağlıyoruz. Sohbet sırasında herhangi bir sorununuzda eğitim almış, seçkin gorevlilerimizden yardım isteyebilirsiniz.
Siz misafirlerimize değer vermek, sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermek önceliğimizdir. Tüm emeği geçen yönetimdeki dost ve arkadaşlarımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kaliteli, huzurlu, eğlenceli bir ortam için gelin, kendiniz tecrübe edin.

Tesla Pi Cep Teleonu

Yine görüşmek dileğiyle. Mutlu kalin. Esen kalin.

 

admin 510
4 Yorumlar
aSmiN

Cok ilginc bi bulus olmus, bence en cok satin alinan telefon cihazi tesla olur cunku en guzel ozelligi gunes enerjisi ile calisicak olmasi. Kullanimi da kolaysa super olur.

Ridvan

Benimde böyle bı telefonum olursa sitede. Çıkmam ;)

Zehra

Sohbetimize sizde gelin. Muzik dinleyin. Sevdiklerinize gonderin. www.turkyeri.net

Asiye

Kuru uzum ve kuru incir en sevdigim kuru yemisler artik. Hergun Visne suyu da iciyorum:)) Sobanin ustunde kuru visne de kaynatacagim:) Bir incir, bir... :))) Bir kuru uzum, bir... :))) :ppp

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet