Sohbet Girişi

Seviyeli Sohbet Ortamları İle Merhaba

Seviyeli Sohbet Ortamları İle Merhaba

Sohbet ortamlarının seviyeli cet sohbet asayişi olması bizim seviyeye ne kadar önem verdiğimizi göstermektedir. Seviye aslında kişinin alt yapısında yolsa yapamayacağı bir durum dur. Seviyesiz insan böyle bir durumda hangi ortama katılırsa katılsın ortamda huzur bırakmaz. Bu neden ile ortam düzenlemesi için yetki almak isteyen seviyeli sohbet arkadaşlarımıza yetki hususunda yardımcı olmaya karar verdik.

Dileyen bir aylık deneyimden sonra sohbet chat mobil odalarımızda seviyeli kişi ise o ortamda aop sop admin olarak hak kazanır. Aramızda yetkisi ile ortamın düzen ve istikrarını belirler. Bu belirginlik karşısında sanal ortamlarının tek ve birinci olanı Türkiye sohbet odaları sakin sohbet , seviyeli chat olarak rakipsiz sohbet odaları olarak bize kimse yetişemez.

SOHBET MOBİL ODALARINDA BEKLENTİ NEDİR

http://www.Turkyeri.Net Sohbet odalarımızda olan herkes kendince bir beklenti içerisine girer. Bu beklentiler farkında olarak kişiler arasında tabi ki değişkenlik gösterir. Bu gösterge bazısında negatif olsa bazısında pozitif tir. Bunun için beklentilerin birbirine uymasını kimse karşısındaki arkadaş ask dost veya sohbet ettiği kişiden beklemesin.

Beklenti demek karşımızda olan insana saygısızlık yapmak demek olmamalıdır. Kendimize saygı istiyor ise beklentili olanda saygılı olmak zorundadır. Dileğimiz odur ki bekleyenler arasında ask , sevgi, dostluk ve sadece düzeyli olan iyi bir arkadaşlıktan ibaret tir.

Bu ibare ne kadar bizim Farkın dalık ortaya koysa da bunun için sohbet odalarımızda beklentimizin bazen olamayacağını bizler bizzat kendimiz kabul etmek zorundayız. Bazen karşımızda olandan kendimizin düşünceleri askı sevgisi karşısında eğilsek de aynını beklemek karşı tarafa haksızlık ön görüsü olarak kalır.

Bizim yapacağımı tek şey ortamda karşılık alamadığımız durumda sineye çekip bazen yaymak ve zamanın ne denli ilaç olacağının bize etki edeceğini beklemekten başka çaremiz olmadığını kabullenmek olacaktır.

Sanal ortamda mobil cet muhabbet ederken gideceğimiz her alanda birbirimizi üzmeden chat sohbet etmeye özen gösterdiğimiz süre içerisinde tek bekletimiz ortamın seviyeli ve iyi geçmesini sağlayıcı olarak seviye adabı olarak birbirimizi iyi tartmak , iyi çözmek hatta algılamayı iyi etmeliyiz.

Sizlere beklentilerinizin iyi şekilde sonuç olarak size geri dönüşü olmasını temenni eder, geleceğiniz hayatınız mutluluk sağlığınız en güzel şekilde geçmesini dileriz. http://Turkyeri.Net/ Sohbet Odaları olarak Huzur ile geldiğiniz bu platform da üzerinize düşen saygı da kusursuz olmanızı dilerken sizlere iyi günler dileriz.

admin 255
Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet