Sohbet Girişi

SANAL CHAT

SANAL CHAT

SANAL CHAT ODALARI

Merhaba arkadaşlar, Sanal dünyanın icinde yer aldıgmız bu devirde sosyal anlamda hayatmızın büyük kısmını internet dünyasındaki sitelerde geciriyoruz. Sanal Chat dediğimizde aklımıza ilk gelen şey internetteki yazılı görüntülü sanal sitelerdir bizler günlük yaşantımızın içersinde elimzide cep telefonu yada iş yerimizdeki bilgisayarımızdan bir çok sitelere giriyor yada bu siteleri az çok biliyoruz. İnsan olarak yaşatımızın içersindeki mutlak hisler duygular bakımında eksik oldupumuz arayşı içinde bulundugmuz bir çok konu bulunmaktadır. Bazen kendi iç dünyamısın sesini dinledigmizde sanal alemdeki chat odalarına girme gereği duyarız .

 

SANAL CHAT SİTELERİ

Sanal chat siteleri en çok bizi mutlu edecek, orda olmamıza sebeb olacak şeylerden bir taneside  sitelerdeki sohbet akışı radyoda çalan müzikler yada sitenin içerik bakımından ne konuda bir site olmasıdır, genelde sohbet sitelerindeki arkadaşlar rumuz degimiz takma isimler kullanarak sohbetlerini yapmaktadır. Sanal kelimesinden de anlıyaçağımız gibi hayali bir isim yada rumuzla kendimizi tam anlamıyla anlatmadığımız hayatımzla ilgili gerçekleri söylemedğimiz ortamların bulundugu yerlerdir. Google arama motrunda binlerce sanal sohbet odaları adı altında siteler genelde her yaştan insaların cinsiyet ayrımı olmadan bulundukları yerlerin tamamıdır. Dünya üzerindeki bütün ülkelerde sanal siteler mutalaka nulunmaktadır bu sitelerin genelde o ülkenin kanunları yasaları cerçevesinde yayınlaırnı yapabilmektedir avrupa ülkelerinde genelde sanal sohbet siteleri sosyam medya tarzındadır. Türkiyede sanal chat , sanal sohbet dendiğinde yazılı anlamda genel yazda özel oda dediğimiz sitelerin bulunması dikkat çekmektedir, bu sitelerin alt yapısı tasarımı o sitenin yazılı sesli ayda görnütülü olarak hizmet vermesine  bağlıdır ülkemizde yazılı sesli olarak hizmet veren sanal chat odaları gayet çok olmakla birlikte alternatiflerde bulunmaktadır. Sizlere bahsedeçegimiz sitlerin en başında turkyeri sitesi gelmekle birlikte sitenin isim oalrka jenarik olması göze kulaga daha hoş gelmesi ile birlikte kullanıların tercihini kazanmaktadır. Türkiyede sitelerin öoguna çok kolalıkla girilebilmektedir hiç bir üyelegin gerektirmediği sitelerdeher hangi bir üçrette alınmamaktadır. Sevgili arkadaşlarsizlere bahsettiğimiz gibi turkyeri.net sitemizin içerik anlamnda kullanışı öok basit ve rahattır kulalncılarımızın gerek gözlerinin yorulmaması gerekse kalvye yazılarının çetirlliği ile hizmetteki en son teknoloji kullanılmış olup hizmetteki başarısıyla kullanıçılarımızdan güzel bir başarı sözü almaktadır. Sizlerde sanal chat yapmak istedignizde yazılı anlamda sitemizi ziyaret edip yeni sanal arkadaşlıklar dostluklar kurabilirsiniz özgürlügünüz ve güvenliginiz ilk terçihmiz olup sizleri en güzel şekilde misafir etmekteyiz sizleride sitemizde en ksıa zamanda ğörmek dileği ile kendinize iyi bakın hoşcakalın.

Saygılarımızla ,

 

admin 443
5 Yorumlar
meltem

Sanal alemde chat dendiğinde insanın aklına ilk gelen şeylerden bir taneside cep telefonlarından girilen yerlerden olan sohbet sitelerindeki turkyeri.net sitesidir bende burada Google üzerinden geldiğimde ilk defa böyle samimi sıcak bir ortamda kendimi buldum gerçekten herkese tavsiye ederim sizlerde bunu denermisiniz ?

Sanem

Bence sanal değil gerçek duygularımızı en açık şekilde ifade ettiğimiz yer TürkYeri net….

Tuna

Yeni arkadasliklar, dostluklar icin sizde bize katilin. Emeginize saglik. turkyeri.net

Gece

En güzel sohbet burada:)

Naime

Bir de bakmışsın ki ben gelmişim Böyle dilim susar da elim Elim dokunmaz olursa eğer Bil ki varmışım yani Yüreğim sakınır, gözüm seğirir Olur da, olur da susmuşsam yani Giyindiğin çiçeklerinin ardı teninse Ve en karasındaysa gün Bil ki kavuşmuşum yani...

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet