Sohbet Girişi

Muhabbet Sitesi Sohbet Odaları

Muhabbet Sitesi Sohbet Odaları

Muhabbet sohbetler sohbet final etse de akşamın sabahını zor bekleriz. Cet ortamı chat edenler ile doludur.

Sohbet ile sohbet etmek bize gündelik cet in ne kadar hoş bir sohbet olarak ful geçeceğinin anlamıdır.

Ayva tadı verdi dediğimiz bir sohbet yerini tatlı sohbete bırakır bazen.

Chatci olmak meziyet ister. Zaman su gibi geçerken hayat daima en iyiler ile yolumuzu bazen karşılaştırmaz.

EN YAKIN SOHBET ARKADAŞ ODALARI

Gittiğimiz her alanda bize yakınlık eden http://www.Turkyeri.Net sohbet iyi kendimize en yakın dost , arkadaş , sırdaş , can yoldaşı ile algı ederek severiz.

Sohbet de olgun sohbet ortamı ve chat ederek mantık olarak baktığımız bir olayda sohbetçi olmak bazen zorluk ile karşılaşmamıza neden olabilir.

Zorlukları yenmenin tek yolu ve tek yönü sabırlı olmaktan geçer. Sabırda izahat gerekmez. Bazı insan sabırsız dır. Bazıları ise oldukça sakin , sabırlı , rahattır.

Olgu ve bulgular arasında olan fark sadece aynı ortamda olmak ile esas değildir.

Ayrı ortamlarda Muhabbet etmek ve bunu kendimize yakışır şekilde idare ederek yürütmek tamamen bizim farkında lığımızın başkalarınında farkında olmalarını sağlamamız ile olacaktır.

Farkın dalık , fark edilmek bazılarında cazibelidir. Sessiz sohbet de olmak istemeyen sohbet sakini bazen geveze olarak sohbet de en çok göz önünde olandır.

Chat , sohbet , muhabbet olarak daima tutarlı olmak , alt yapımızda hoş görülü kalmak bize ne kazandırır diye düşünen var ise onlara bir çift sözüm olacak.

Tutarlı olmak tabi ki kendiniz olmanız açısından esasen kalite olacaktır.

Kalitenin tek yönü vardır oda asilik tir. Dünya genelinde olan illerimiz bazında İstanbul , Ankara , Antalya , İzmir , Adana , Erzurum , Rize , Trabzon , Sakarya , Samsun olmak üzere buralardan aramıza olan sohbetleri tanımanızı biz esasen sizlere sağlıyoruz.

KALİTELİ SOHBET ODALARI

Sizlerde bu esasımızı görmek için gelerek bu alt yapımızda olan değişim ve değişiklikleri görerek bunu yapabilirsiniz.

Günlerden tarih her zaman ilerlemeye yüz tutmuşken , hayat her gün hayatımızdan bir sayfa götürürken , lütfen kalp kırmamaya , gönül almaya , sözümüzün eri dürüstlükte yol almaya gönül verelim.

Sanal alem de olsa birer insan olduğumuzu , herkesin bir hayatının olduğunu chat olarak unutmayalım. Dua almak , içlere huzur katmak için geç kalmış sayılmayız.

İnsanın iyisini herkes sever. O yüzden iyi olmaya , kendimiz gibi karşımızda olanı görmeye özen gösterelim. http://Turkyeri.Net Özenli bir hayat , düzenli bir yaşam demektir diyerek sizleri sevdiklerinize ve sizi size emanet ediyoruz

admin 788
8 Yorumlar
gülseren

canım sıkıldıgı bir anda muhabbet etmek istedigim icin internette muhabbet yazdım turkyeri net cıktı ismi cok hoşdu cekici duruyordu bende tıklaıdm böyle bir ortama girdim ilk girdigimde yabancılık cekmiştim ama zamanla alıştım şimdi yeni gelenlerle ben karşılayıp sohbet ediyorum :) ayrıca muhabbet etmek beni dinlendiriyor can sıkıntımıda gideriyor umarım sizlerde benim gibi böyle güzel bir ortama katılıp yeni arkadaşlıklar muhabbet ortamı bulurusunuz...

admin

merhaba sitenizi bir arkadaş tavsiyei ile gelmiş bulunmaktayım normalda cogu suncuuda yayın olarak görev yaptım bi kac gün izlenimlerim oldu ama cok begendim kalmaya karar verdim gerek ordamdakis amimiyet gerek sohbet akışı genel sohbet gerekse yayındaki djleriniz cok saygılı umarım hep böyle devam eder kendinize iyi bakın hoşcakalın

Sesilya

Merhaba arkadaşlar bende sitenizi çok beğendim herkese tavsiye ediyorum Muhabbet Siteleri arasında en güzel şekilde tasarlandı herkesi bekliyoruz

Semra

En yakın arkadaşlıkları kurulduğu insanların birbarada sohbet ederek muhabbet kurdukları bir site sizlere de tavsiye ediyorum radyo yayınları olsun arkadaşlarin ilgisi olsun Samimiyetleri olsun çok güzel

Ersan

En kaliteli sohbet muhabbet odalarından birtanesi olan Türkyeri.net sitesi sizce degilmi ?

Muzo

Sende muhabbet etmek istiyorsan sanal sohbet sitelerine gelin ;)Chat sohbet

Berhan

Muhabbetleri en güzel şekilde ortam sunan www.turkyeri.net sitesi sizleri davet ediyor buyrun sizde gelin

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet