Sohbet Girişi

Kerizim Sohbet Kerizim Chat Odaları – Turkyeri.Net

Kerizim Sohbet Kerizim Chat Odaları – Turkyeri.Net

Keriz’im Sohbet

Kerizim sohbet kerizim chat odaları ile bir destan yazmaya dilden dile , nesilden nesi’le beraber olmaya var mısınız. http://www.Turkyeri.Net Keriz’im Sohbet Ailesi Olarak Biz öncü olalım. Biz beraberlikten doğan gücümüzü herkese gösterelim. Biz size güven telkin ediyoruz. Seviyeli yer olduğumuzu herkese ispat etmek istiyoruz. Bu yol bizim en doğal içtenlik ile katıldığımız yöndür. Ama bizi tanımayanlar bizi bilemezler. Bizi tanımak için içimize gelmeliler. Bizlere her hangi bir tutarsızlık kimse aşılayamaz. Ön sözümüz budur , özümüz budur.

Bu gün çok daha anlatımlarımız sizlere ince detaylar olacaktır. Sözümüz çok , yolumuz uzun, bizim gerçekliğimiz net tir. Tarihi olarak ana kaynağımız saygıdan , yolumuz sevgiden geçmektedir. Herkesin anlatımı değil İspatlar ile buradayız. Bir kez daha sizleri selam ile selamlıyoruz. Her an arkadaşlarını iyi yönde ananlar arasında olmak hepimize nasip olsun.

Haklıyı haksızı ayırt etmek zordur. Bu yüzden tartışmalı olanlara neden sorununuz nedir sormadan , karşılıklı isteklerini sormanızı öneririz. Herkes aksi taktirde birbirini suçlar. Ara bulucu olanlar kesin karar ile her iki tarafın isteklerinde olan isteklerine karşı tarafların şartsız koşulsuz uymaları için oturum başında söz almalıdır. Sorunları büyütmek tense sorunları göz ardı edelim.

Keriz’im Chat

Gayemiz huzur , istikrarımız ise beraberlik için neler yayabiliriz, buna çaba sarf ederek yol kat etmeliyiz. Dostluktan doğan iyilik tıpkı hava gibi sıcak , ilkbahar gibi mir kokulu olur. Paylaşamadığımız nedir sorusu ne kadar zor ve değişik değil. Paylaşmak ortak fikir almak hoşluktur. Tartışmalı anlarda biriniz sus payı yapsın. Her iki tarafın anlaşmazlığı karşı tarafta olanlara eziyet olur arkadaşlar.

Dostluğu bozmak , huzuru kaçırmak illegal görüşlerin ana maddesidir. Biz buna Musade etmemeliyiz. Kimse bizim gücümüzü , haklı duruşumuzu , sağlam oluşumuzu http://Turkyeri.Net sohbet odalarımızda bozamaz. Bu kimsenin haddi ve İnsiyatifinde olamaz. Herkesin yerini , kişiler kararlılığını bilmelidir.

Bize karşı olumsuzların karşısında dimdik durarak onlara beraberlik doğan gözdağını vermeliyiz. Biz bir olursak biri kimsenin ezmesine izin vermeyiz. Bu vesile herkese kalbinde iyilik olan herkes ile yollarınız kesişmesi ile herkese iyi günler dileriz. Yorumlarınızı , düşüncelerinizi, eksik etmeyin arkadaşlar. Sevgilerle kalmanız dileklerimizle iyi günler.

Kerizim Sohbet Kerizim Chat Odaları – Turkyeri.Net

admin 264
Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet