Sohbet Girişi

Evli Sohbet Odaları – Evli Chat | Geveze Mobil

Evli Sohbet Odaları – Evli Chat | Geveze Mobil

Evli Sohbet Odaları

Dostlukta ve barışta herkesin üzerine düştüğünü yapmasına biz dost hane bir yaklaşım diyoruz. http://www.Turkyeri.Net Doğru olmak doğrudan yana haklı hak dilemek herkesin bireysel hakkı olarak herkesin kendisine istediği en doğal haktır. Buna kimsenin itirazı olamaz ve olsa da zaten fayda etmez. Biz itirazı dilekçemizi #operhelp kanlında yetkililer bildirerek tarihinde alarak soru ve önerileri sunmakta acele etmeliyiz.

Demokratik ilkesel tutumlar sürekli olarak bizlerin karşısına çıkmaktadır. Bunun altını çizmek gerekirse eğer sizlere bunların doğru olanı açıklayacağım. Gerçekçi dostça olan herkese bizler evimizin kapısı olan çet sohbet odalarının kapısını ardına kadar açarak şiddetten uzak , dostluğa yakın , insanlığa hayırlı olmak yolunda adımlar dikkat etmemiz gerektiğini sizlere açıklamaya başlayalım.

Açıklamalarımız biraz da kulak vermenizi buradan sizlerden rica ederek en iyiyi size sunmakta bize destek vermenizi dileriz. Kendi gibi insan insanı görse de aslında kimse kendiniz gibi olamaz bunu zaman içerisinde yaşanılan yaşatılanlar doğrultusunda görerek fark ederiz. Buna istinaden biz anlaşmaya kalan zamanlarda oturumlarda sessiz sakince karşımızda olanların konuşmalarına sıra ile sıra vererek dinlemeliyiz.

Sorunlar olacak, sorunsuz ortam olmaz. Bunun adına beraberlik denir. Herkesin kişisel olarak farklı yetiştiği için orada olanlar tabi ki doğal olarak bazen az olsa da bazen çok olacaktır. Sorunların üstesinden gelmeye çalışan kişiye destek vererek bu desteklerinde kapıyı aralayalım. Görüşmeler , anlaşmalar tezler hepimiz için göz önünde olmalıdır. Biz bu yüzden önemli mesafeler katkı ediyoruz.

Evli Chat Odaları

Biz her şeyin inan olsun bilincindeyiz. Uluslar arası toplumda hatasız insan olmadığı gibi kesinlikle her ortamda vardır ama keşke olmasa diyorsanız zararın neresinden dönerseniz kardır arkadaşlar. Denge sağlam olursa duruş sabit kalırsa , akıl aynı yönde çalışırsa orada sorumsuzluk olarak hassas bir denge ortaya çıkar.

Akılcı olalım. İyi düşünelim. Bu meselede dengeli olanlar dengeyi sağlamada söz hakkı almaya hak sahibidir. Bir şekilde http://Turkyeri.Net bizler anlaşma ve uzlaşmak zorundayız. Biz görüş ve fikirlerde hür olmalıyız. Satırlarımızın sonuna gelmişken sizlere iyi günler diler hoşça vede dostça kalmanız dileklerimizle. İyi günler arkadaşlar.

admin 652
7 Yorumlar
aSmiN

Güzel bir sunucu, adaletli herkese esit davranilan ve keyif alabilecegimiz bir ortam, tavsiye ederim.

Sohbet

tesadüf eseri gelmiştim cok hoş bi ortam bayıldım turk sohbet anlamında cok güzel sohbet ortamı sunmuşşsunuz tşklr www.turkyeri.net ailesi

ALFA

SEVIYELI HOS GUZEL BIR SOHBET ORTAMI TAVSIYE EDERIM RADYODA DJLER ESLIGINDE KALITELI VE HOS BIR SOHBET ADRESI BENDE BU ADRESTEYIM HERKEZI BEKLERIM

Sima

Ne arıyorsan burda var. Her anlama ifade yer...

06 Murat01

Ömür bir masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel yaşandığı önemlidir. İşte bu güzellikleri ancak TürkYeri.Net de bizlerle bulabilirsiniz..Hadi daha ne bekliyorsunuz ..Hoşgeldinizzzz..

Eternity

çok güzel bir ortam güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık

berna

sitenizdeki herşeyi cok begendim emeginize saglık tşk ederim bundna sorna her zaman sitenize gelmek istiyorum

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet