Sohbet Girişi

Beyzam Sohbet Chat Odaları | Turkyeri.Net

Beyzam Sohbet Chat Odaları | Turkyeri.Net

Beyzam Sohbet Chat Odaları

Burası Türkiye’nin en büyük ve en eski chat sohbet odalarıdır. Geçtiğimiz yıllara istinaden hala bu akışta sizler ile beraberiz. Artık biz her gün beraberiz. Her zamanki gibi sizlere hizmet etmek bizim için onurdur. Eğitim öğretim görenleri aramızda görmekten mutluluk duymaktayız. Bahar aylarına yaklaştığımız bu günlerde tatil planları edenler , evlerinde sohbet ederken yolculuklarda kesintisiz sohbet edebilirler.

Bizim mekanımız her yerden giriş edilebilen chat yeri olması nedeni ile yolculuklarda bize arkadaşlık etmektedir. Sebep olduğumuz iletişime dikkat ederek teknik bir sorun ortaya koymamalıyız. Oturumlarda dikkat etmek sohbeti yerli yerinde ifade etmek hepimizin prensibi olmalıdır. Birbirimize hasar vermeyelim. Birbirimizi üzmeyelim. Giriş çıkışlarda dikkatli olalım. Bu neden ile beraberliğimizi Üslup üzerine inşa edelim.

Yakın ve uzak demeden birbirimizi anlama noktasında birbirimizi anlayış ile olgunluk içerisinde karşılayalım. Sözümüzün geçtiği yerde Asiliğimiz duruşumuz sağlam oluşumuz konuşulsun. http://www.Turkyeri.Net Bizim sözümüz senet , kişiliğimiz asilikten yana olur ise sözümüz her mecliste dinlenir. Kesintisiz iletişim ortamı hem tasarruf hemde iyi bir zaman geçirmemizi sağlayacak.

Geçen yıla göre büyüyerek artış ile gerçekleşmiştir. Ham dolsun bu bizim için iyi bir rekordur. Projelerimiz her türlü devam edecektir. Zirveye ulaşmak budur. Dolayısı ile bu bizim için çok önemli alternatif olacak.

Uzayan giden yıllara inat hala biz beraber ve iyi bir aileyiz. Yeni dönem dede sizler ile beraber bu yılda beraberiz. Ulaşım bizim için çok önemlidir. Burada oluşturulan dostluk büyük ölçüde önemlidir. Bizde sevgi aşılanmaktadır. Bizde sevgi büyümektedir. Bizde saygı aile geleneğimizdir. Biz bir aileyiz.

Bize destek vermek için geleneklerini örf adetlerini göz önünde tutarak aranızda chat ve sohbet eden herkese çok teşekkür ederiz. Başından beri gösterdikleri mücadelede gücümüze güç katan herkes bizim için değerlidir.

Gelecekte ve geçmişte bize el uzatan herkesin eli bizim elimizdir unutulmasın. http://Turkyeri.Net Bizlere bu iyi oluşumu kazandıran sunucu sahibimiz AYDIN BEYE buradan teşekkür eder, minnetarlığımızı beyan ederiz. Sizlerden Yönetim olarak istediğimiz tek şey ise arkadaşlar yazılan makaleler yorum yapmanız, arkadaşlarınızla paylaşmanız. ..SAYGILAR…

admin 234
Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet