Sohbet Girişi

Bedava Chat Bedava Sohbet Muhabbet Odaları

Bedava Chat Bedava Sohbet Muhabbet Odaları

http://www.Turkyeri.Net  Bedava sohbet mi arıyoruz. O zaman hep beraber güçlü bir ses ile takırtı ederek cet sohbet muhabbet odaları arayalım mı. Beraberlikten güç doğar dediğimiz hayat felsefemizde ve hayallerde ne vardır. Fazla düşünmeden ne varsa bulmak için geç kalmadık. Güçlü sohbetçi iş birliği ile , seri sohbet iç güdüsü ile kazanamayacağımız hiç bir alt yapı ve üst yapı olamaz

Sohbet

Bizim neyimiz eksik değil’mi. El birliği edersek en iyi sanal alem ortamı oluşturarak en iyi chat ederek en iyi arkadaşlar ile beraber olursan bizi kimsenin alt edemeyeceğini herkese ispata bizler hazırız.

Seri bir sohbet, seri chat  odaları olarak bizler gururla adım attığımız evimiz , sohbet portalımız bize iç güdüsel olarak aileden gelme örf adet terbiye ve haya ile birleşir ise adımızdan sanal alemin en kralları söz etmeden geçemeyecekler.

Güçlü ve rakipsiz olmanın tek yolu işbirliği ve ortak akıl dır. Bizim eskilerimizin dediği gibi akıl akıldan üstündür niteliğindeki sözü biz kendimize pusula ederek çizgimizi kimsenin bozamayacağı ve seviyemize kalitemize kimsenin ulaşamayacağını ispat etmekteki kararımızı herkese göstererek biz de buradayız dersek öncüyüz.

Öncü olarak kuruluşta emek veren Aydın beye, çalışmalara destek veren userin , admin aop sop arkadaşlara buradan makaleciniz olarak teşekkür ederiz. Doğal iç güdüsel olarak iyi bir insanın iyi edeceği bir varsa oda iyileştirmedir.

BEDAVA SOHBET

iyileştirmede öngörüsüz ve çıkarsız iyilik eden hem manevi olarak hemde insanı olarak en büyük kazançları kendisi ve etrafında olanlar kazanacaktır. Kazanmak evresinde iyi olmak herkesin tutumu olmasa olmaz olmalıdır. Kötülük inadına yakışmayan kıyafet gibidir unutmayalım.

Ne olursa olsun bize biz yakışanı eder isek topluma örnek sanal alem de ise ismimizden söz ettirmek kazanç olacaktır. Değerli sohbet sakinler ve saygın arkadaşlar , el ele vererek başlattığımız sohbet sloganımızdahttp://Turkyeri.Net  sesimiz sesli sohbet , izimizi sohbet izcileri olarak olmalıdır.

Manası , istikrarı , duruşu , kabiliyeti, davranışı , tutunanları ve tutucu oluşları sağlam sohbetçiler bir arada olmasına bizler sağlam kişiler diyoruz. Elinden gelenin iyisini yaptığın sürece bir tabir vardır, son nefesinde bir fidan dikebiliyor sak  isen dik hayrına  derler ya, İşte elinden gelenin iyisini yaparak hayrına çalışmalısın.

admin 278
2 Yorumlar
aSmiN

Bu sohbet ortaminda cok guzel arkadasliklar kurdum, keyif alarak vakit geciriyorum. Tesekkurler Turkyeri.net..

Hüda

Yurt disinda yaşadığınızda böyle sohbet sitelerine girdiğinizde seviyeli sohbet eder yazar giderler simdi bu kadar güzel yerler varmış derler

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet