Sohbet Girişi

Arkadaş Sohbet

Arkadaş Sohbet

Arkadaş Sohbet


Değerli okurlarım bugün sizlere seviyeli ve güvenilir sohbet arkadas bulma platformunu tanıtmak istiyorum. Sizlerde yeni arkadaşlıklar edinmek istiyor, ama nerede bulacağınızı bilmiyormusunuz?

Öyleyse Turkyeri net hoşgeldınız. Birbirinden sevecen cana yakin sebiyeli bir ortam.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte arkadas bulmakta zorkaştı. İnsanlar vakit bulamıyor. Yoğun iç temposu, daga fazla para kazanma cabası insanları birbirinden uzaklaştırıyor. Bu seneplerden dolayı insanlar artık Sanal ortamda arkadaslık kurmayı yöneliyor.

Arkadaşlık nedir?

Arkadaş, size değer veren, sizi koruyan, sizinle birlikte gülüp, sizinle birlikte ağlayan, sonsuz güvenebileceğin ve her türlü güçlüğe karşı size destek olandır. Arkadaş seni çıktığın her yolda destekler, üzüntüne ortak olur, nazına katlanır, sitemine darılmaz. En güzel anıları onunla birlikte bırıktırırsın. Ailenden sonra en yakınındır arkadas.

Artık günümüzde arkadas bulmak zorlaştı, buluncada değerini bilmiyoruz. En ufak fikir anlaşmazlığında arkadaşlığımızı sonlandırıyoruz. Oysaki arkadaslar illa aynı fikirde olmak zorunda değil. Senelerce emek verdiğimiz arkadaşlıklarımızdan kolayca vazgeçebiliyoruz.

Ozaman bu sözü hatırlayalim

“Hakiki arkadaşlık sıhhatten farksızdır, kıymeti ancak elden gittikten sonra anlaşılır.”

Genelde aynı fikirleri benimsediğimiz insanlarla daha kolay iletişime grçeriz. Bazende daha ziy karakterlerle de iyi geçinipimize dair örnekler bulabiliriz. Burada en önemlisi birbirine karşı, düşüncesine saygılı olmaktır. Bazen tanımadiğimiz bir insan bize o kadar yakın gelirki saatlerce sohbet ederiz. Eskifen tanıyormuş gibi rahat ve güvenilşr hissederşz kendimizi. Hayatımıza çok insanlar girip çıkar.. kimisi derin yaralar bırakır, yeri dolmaz. Kimisi ise hiç etkilemez bizi, hayatımızdan çıktığını bile anlamayiz, hiç tanımamiş gibi hayatımızdan çıkarlar.

 

Sizde hayatınızın ritmini bizimle birlikte değiştirin. Yeni arkadaşlıklar dostluklar edinmek için size özel hazırladığımız, turkyeri.net kanalımıza siz değerli okuyucularımızıda bekleriz. Haydı sende hemen tıkla anında sohbete bağlan !

 

Sevgi ve Saygı hayatınızdan eksik olmama dileği ile

Hacer

admin 508
6 Yorumlar
aSmiN

Seviyeli Sicak Sohbet Ortami ve Guzel Arkadasliklar İçin Turkyeri.net Ailesine Katılımlarınızı Bekliyoruz:)

ELaNaZ

Seviyeli dürüst güzel Arkadaşlığın dostlugun olduğu tek yer Turkyeri.net sizde cıkın cıkın gelin ailemize katılın.hacer emeğine yüreğine sağlık canım..

Erkan

aramıza h.g hacer kardeşim emegine saglık tabiki arkadaşlık gzldir sonsuz oluruz inş tşkler:)

Ragnar

TurkYeri.Net ailesine yakışır bi makale olmus elinize emeginize saglık.

piSipiSi

Seviyeli ve sıcak sohbet ortamimiza hepinizi Bekleriz :)

piSi

Seviyeli ve sıcak sohbet ortamimiza hepinizi Bekleriz :)

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet