Sohbet Girişi

Almanya Sohbet Almanya Chat Odaları

Almanya Sohbet Almanya Chat Odaları

Yurt dışı sohbet odaları denince akıllara ilk gelen Almanya ve gurbet gelir. Almanya da yaşayan Türklerin sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden Almanya bizim için gurbeti çok andırır. Buna gurbet hasret özlem de eşlik eder.

Her alanda gurbetçi olmak bazen insanın boğazına dayanan yumruk misali olarak hasret ve özlem ile bütünleşir ve gözler dolar.

Gariptir insanlar Almanya’dan. Aileden uzak , memleket hasreti ile yaşarlar. Türkiye geldiklerinde gezdikleri yerlerde hasretlerine az da olsa son verirler. Ama dönüş vakti geldiğinde yapılan o eşsiz sohbet , o eşsiz gece oturmaları insanın aklında kalır.

KALPTEN GELEN DOSTLUKLAR VEDE SEVGİLER

Kalpten sevgilerin başlama noktasında size düşen öz ve söz olarak tek ve dik duruş sabit sergilemektir. Kendi alanında sohbet etmez bazısı yarışma odalarında yarışırlar.

Buna ise tek başına kalmak denir. Aslında tek başına kalmak insana iyi gelmeyen problemdir. Problemler insana hayattan zevk aldırmaz. İçine çeker.

Almanya Sohbet Almanya Chat Odaları

Bundan dolayı hayat bakış açısı olarak sizler pozitif olarak düşünen insanları kendinize arkadaş edinin. En iyi arkadaş iyi ve kötü günde size destek ve akıl verendir. Destek almak sadece en kaliteli sohbet ile ortaya hasıl dır.

TÜRKİYE SOHBET ODALARINDA NE VAR

Türkçe bir sohbet odalarında her şey var. Kalpten yaklaşımlar. Dost hane tutum. Candan sohbet. Hayat ile bağdaşmış hayatlar. Sözünde er , sakinliği ile bütün insan. Doğaçlama gelen muhabbet, Altına imza atacağımız muhabbet , en iyi arkadaş var.

Siz de en kaliteli olan arkadaş ve dost görmek için Türk ve Türkiye odaklı açık olan http://www.Turkyeri.Net sohbetlerde yer alın. Tutum ve ön izlemeler bize bize bazen yanlış  olsa da, yanlışın neresinden dönsek bize kardır düşüncemiz var.

Bu düşünceye sahip olmak erdemdir. Türk ve alman ilişkileri her zaman iyi yönde can bulan dost hane bap ile dostluklar temelinde ilişkiler sürmektedir. Buna istinaden en güçlü bağlar yapışan ön anlaşmalı fikirler ile olduğu için aramaların en başında dostluk gelmektedir.

Dünya da olanı her tür anlaşmalar zaten dünya üzerinde vatanlarına hasret olan gurbetçi olarak yurt dışında yaşayan pek çok insanın gurbet de yaşaması söz konusudur. Yurt dışında yaşamakta olan Türkler sayıda çok olduğu bilinmektedir.

Almanya yabancı ülke olma statüsünde Türk halkının oranlama olarak yaşamsal alanıdır. Sizlere sıla ve gurbete uzak yaşayanlara http://Turkyeri.Net ailesi olarak Türkiye sohbet odalarından selamlar..

Almanya Sohbet Almanya Chat Odaları

admin 740
7 Yorumlar
Sima

Dostluk ve arkadaşlığın en doğal yeri....

aSmiN

Gurbette yasayan tum yurttaslarimizin sohbet edebilecegi en sicak ortam Turkyeri.net e bekleriz.

Hevin

merhaba iyi günler ben yurtışından katılıyorum almanyadan tesadüf eseri gördüm öyle bi bakmak istedim cok hoşuma gitti ortam şanşımada radyoda konuk satancımız varmış onuda dinlemek nasip oldu canlı yayında herşey cok hoş cok güzeldi tekrara görüşmek dilegi ile hoşcakalın

KaLpSiZ

sanal alemde tek sohbet sitesi www.turkyeri.net bekleriz gecekten sohbet ve seviye olan bir sohbet sitesidir ben kesinlikle size öneriyorum girip bakip görebilirsiniz birbirinden kaliteli djlerile sizeler hizmet vermekdedir

sıla

avrupa sohbet odaları yazdımda sitenizi gördm bi arkadaş tavsiyesi ile geldim ortamınız cok güzeldi begendim kalmak istedim emeginize saglık başıların devamını dilerim

Mihriban

Sitenize çok emek veriyorsunuz buda çok güze bı davranış bizlere verdiğiniz değerlendir tşk ediyorum

yusuf

Merhaba arkadaşlar bende sizlerin arasinda yeniyim

Cevap bırakın

söz
yukarı Gurbet sohbet Sohbet canlı radyo İslami Sohbet